loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Starlife LIFE STAR 60 kapslí

17.08.2017

S produkty Life Star i Gotu Kola Star jsem velice spokojena. Užívám je již delší dobu. Jsem po onkologické léčbě a hodnoty jsou úplně v normálním  stavu. Vřele doporučuji.

20.06.2017

Píši na váš dotaz na produkt Life Star, který již delší dobu užívám a moje zkušenosti jsou velice kladné. Byl mi doporučen mojí psycholožkou místo antidepresiv při léčbě rakoviny. Jsem velice ráda, že místo léků existuje i jiná alternativa.

14.06.2017

Produkty LIFE STAR a GOTU KOLA STAR užívám již asi rok na doporučení lékaře. Byla jsem ve velmi složité životní situaci a díky těmto produktům jsem nezačala užívat antidepresiva. Jsem velice spokojena a mohu jedině doporučit. Jen je potřeba dodržovat předepsané množství, aby účinky byly nepřetržité, je nutná pravidelnost. Jinak jsem nezaznamenala žádné nežádoucí účinky.

29.07.2014

Life star znám už dlouho. Harmonizuje v těle emocionální rovnováhu a stres. Tak, jak jiní nosí v kabelce Lexaurin, já nosím Life star - s tím rozdílem, že nejím žádnou chemii, ale produkt přírodní medicíny. Nedám na něj dopustit! První měsíc se bere 3x denně 1 kapsle, než se vytvoří hladina v těle a pak už stačí 1 kapsle ráno.

02.08.2013

Life Star užívám dlouhodobě, účinkuje skvěle. Je chutný i při rozpouštění v ústech.

02.08.2013

Life Star výborně zabírá, doporučuji.

18.04.2013

Dobrý den, přípravky Immunity Star a Life Star pužívám už několik let a jsem s nimi velmi spokojená. Celá řada výrobků firmy Star life je výborná, jen poněkud finančně náročná. Ale jsou to přípravky, které opravdu fungují.

18.03.2013

Dobrý den. Přípravky firmy Starlife používám mnoho let a jsem s nimi spokojená. Life Star, původně Life Enhancer (Ming Life) - při jeho užívání zaznamenávám zvýšení síly a životní energie. Nepoznala jsem lepší, alespoň pro mne. Není to stimulant, patrně jde o zvýšení Chi. Multi Star mi dělá dobře.

10.01.2013

Life Star užívám na základě doporučení a informací z vašich stránek, také - a to hlavně - po konzultaci s panem doktorem Šafránkem. Jsem velice !!! spokojená s výsledky. Mám daleko více energie. Opravdu mohu potvrdit, že po čase je nutností dávkování snižovat, po 2 měsících užívání jsem dokázala pracovat bez únavy do noci, ráno bez problémů vstát a na novo...až po třech týdnech - téměř po dokončení obsáhlé práce jsem se najednou vzpamatovala, že takto to dál nejde. Řekla jsem si, že i když necítím žádné problémy, že je to nepřirozené a zabrzdila jsem...a současně snížila dávkování. Nyní užívám po postupném zmenšování dávek jen 1, někdy 2 tablety denně (zpočátku bylo dávkování 3-3-3, někdy i 5-3-3). Úplně se mi upravily zažívací problémy - hlavní důvod, proč jsem s užíváním začala byla nastupující osteoporóza, a proto jsem si chtěla upravit trávení. Tyto problémy jsem měla několik let, přestože žádný patologický nález lékaři neobjevili. A podařilo se. Také mám lepší náladu. Výsledky léčby vápníkového deficitu budu ale znát až v březnu. Věřím, že kombinace přírodního vápníku spolu s harmonizací celého organismu Life Starem a cvičením mi přinese očekávané výsledky. Moc děkuji.

11.12.2012

S produkty Life Star a Allegra jsem spokojen, splnily moje očekávání.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK