loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Phoenix Division Hrnek s biogenerátorem - matový

19.04.2017

S hrnkem s biogenerátorem jsem spokojená. Používám ho při přípravě a pití bylinných směsí a mám pocit, že mám více energie a cítím se dobře a vitálně.

20.02.2015

S hrnkem s biogenerátorem veliká spokojenost.

07.07.2014

Objednala jsem si u vás už po několikrát tyto hrníčky. Jeden používám už několik let a jsem na něj zvyklá tak, že si čaj už do jiného hrnku neudělám. Mám jej doma u rodičů, přítele... a také jsem jich rozdala jako dárečky. Jak a zda jsou s nimi spokojeni by byl dotaz na ně, ale mně se líbí. Mám plno energie a ostatní se pozastavují, co všechno stíhám. Pracuji s postiženou mládeží mentálně i zdravotně ve 3 směnném provozu.

18.02.2014

Wartner 2. generace na bradavice jsem zakoupila pro sedmiletého syna. Již po použití bylo znát, že se bradavice mění a asi po třech týdnech se vyloupla a není po ní ani památky. Jako další jsem zakoupila Hrnek s biogenerátorem. Nepoužívám ho úplně každý den, ale jistě mohu říci, že nápoje z něj mají jinou chuť.

24.09.2013

Hrnek vypadá hezky a už jsem ho doporučila svým známým.

04.09.2013

Hezky se z hrnku pije. Chuťově se mi zdá být voda lepší. Dělala jsem pokus s klíčením semen a to skutečně funguje. Účinky na pití nemohu úplně ověřit, ale na klíčivost semen funguje. Je hezký a dobře se z něj pije.

19.08.2013

Hrnek používám velmi často a jsem s ním spokojena. Kniha Pryč s kyselostí je nesmírně zajímavá a užitečná, ostatně jako všechny publikace od tohoto autora.

28.06.2013

Pěkný hrnek z příjemného materiálu za přijatelnou cenu.

26.04.2013

Velmi dobře se z hrnku pije, vyhovuje mi velikost. Naučila jsem se díky němu pít přes den jen vodu, která mi velmi chutná. Velmi doporučuji tento výrobek, jsem spokojená a uvažuji ho dát i jako dárek pro radost.

02.04.2013

Hrnek s biogenerátorem je uzavřená nádoba na čaje, kávu, na dně má léčivou spirálu. Doporučuji.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK