loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Starlife JOINT ACTIVITY STAR 60 tbl.

2012-11-09 09:56:19

Dobrý den! Oba přípravky - Osteo Star (Osteo Solutions) a Joint Activity mi doporučil lékař na traumatologickém oddělení ve Znojmě, MUDr. David Náhlík. Měla jsem roztříštěný loket a po operaci, kdy mi loket zpevnili kovovými výztužemi, mi poradil pro lepší hojení tyto dva přípravky. Teď jsem dva měsíce po úrazu, chodím na rehabilitace a celkem už mohu rukou všechno dělat a ani nemám žádné bolesti. Určitě i vaše přípravky k tomu pomohly, i když hlavní práci odvedl výborný operatér. Zdravím a přeji hodně spokojených zákazníků!

2009-11-18 14:53:57

Dobrý den, produkt Joint Activity jsem koupila synovi, který má problémy s koleny od 12 let, nyní je mu 16 (chondromelacie čéšek). Nemohl sportovat kvůli zátěži a dřeni kloubů, také mu vrzaly. V loni na jaře mu chtěli zbrušovat čéšku na koleni. Jelikož nám běžné produkty nepomáhaly, tak jsme vyzkoušeli tento produkt. Letos jsme byli na kontrole na ortopedii a operace nehrozí. Kloub a jeho výživa se zlepšila a může nyní opět sportovat. Opět jej koupím na jaře, kdy začne růst,aby se mu neobjevilo vrzání kloubů a neboleli ho. Můžu všem produkt doporučit. Děkuji za radu, jsem s Vašimi přírodními produkty velice spokojena. Přeji hodně úspěchů.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý den, ráda se podělím o zkušenost s Vaším přípravkem. I přes to, že nejsem příznivcem potravinových doplňků, jsem byla velmi překvapena, že mé koleno, které je ve fázi 3. stupně artrózy po užívání prostředku ohybnější a podstatně méně oteklé. Z tohoto důvodu jsem si zakoupila druhé balení. Pokud bude účinek Vašeho přípravku tak velký,jak se mi zatím zdá, ráda jej doporučím i ostatním lidem. Děkuji Vám za zájem a Vaši práci, kdy pomáháte lidem s různými onemocněními.
NAHORU