Recenze, diskuze a zkušenosti s Indonal Partner 90 kapslí

Indonal Partner 90 kapslí je našimi zákazníky prověřený a vyzkoušený produkt. Seznamte se před nákupem s jejich názory a dojmy. Recenze a zkušenosti těch, kteří jej vyzkoušeli před vámi, vám pomohou při nákupu.

 

Zde najdete informace a možnost objednání přípravku Synergia Indonal Partner 90 kapslí

S výrobky Indonal Partner for Woman a Kurkumin komplex jsem velice spokojena. Já užívám Indonal již 8 let na doporučení gynekologa a Kurkumin jsem objednala, když mi od vás přišla nabídka a jsem také velice spokojena. Vřele doporučuji ženám v přechodu, určitě je to lepší než hormonální léčba, která má na organismus negativní účinky.

S produktem Indonal Partner for Woman jsem spokojena. Moje ženské problémy se hodně zlepšily. Více budu vědět po kontrole u gynekologa.

Při bolesti prsou Indonal pomůže a dlouhodobě. Mamograf mám bez nálezu.

Indonal Partner for Woman funguje báječně, hodně věcí se mi zlepšilo.

Indonal beru kvůli myomům a cystám na děloze. Stačí využívat jedno balení a děloha je čistá. Goji Kustovnici vidím jako zásobárnu vitamínů. Uvařím si ji do termosky (obsah 0,75 l) třeba do práce. S obojím jsem moc spokojena.

Indonal beru již několik let a je to velmi dobrý výrobek, hlavně pro ženy. Totéž mohu spolehlivě říci i o Kurkumin komplexu.

S výrobky Indonal Partner for Woman a Imunit Hlíva ústřičná, které jsem si u vás odebrala, jsem velmi spokojená. Hrozila mi operace, neboť se mi objevily cysty v děloze. Můj gynekolog mi doporučil Indonal. Začala jsem se zajímat o tento výrobek a zjistila jsem, že mým problémům z řady produktů Indonalu nejvíce pomůže Indonal Partner for Woman a opravdu tomu tak je. Po kontrole u svého gynekologa cysty zmizely a zůstala jen jedna a navíc se zmenšila, akorát je třeba preventivně tento přípravek brát pravidelně 1x za rok v tříměsíční kúře. Navíc jsem produkt doporučila svým kolegyním v práci a pomohl jim prokazatelně také. Produkt Imunit Hlíva ústřičná jsem věnovala jako dárek příbuzné, měla teď kontrolu u svého lékaře a výsledky byly úplně skvělé. Takže Vám touto cestou moc děkuji.

Nemám ještě dobráno druhé balení Indonalu, ale určitě se zlepšilo to, že před měsíčkama nemám pocit nafouklého břicha, zvětšená a citlivá prsa, zda bude mít vliv na myom dělohy, to poznám až později při pravidelné kontrole. Ale celkově se cítím v pohodě. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Dobrý den, přípravek Indonal Partner for Woman 90 kapslí jsem si u vás objednala dle vašeho doporučení již druhé balení. V roce 2007 jsem byla na konizaci děložního krčku (vyšetření před operací - HPV viry, špatná cytologie, po operaci negativní). Situace se nyní opakuje, byla mi opět navržena operace, raději jsem se rozhodla pro váš přípravek, který pravidelně užívám. Zatím jsem shodila 5 kg (z 64 na 59), na kontrolní vyšetření na gynekologii jdu v červnu, poté se vám ozvu.

Dobrý den, kontrolní cytologické vyšetření jsem měla v červnu skutečně v pořádku, čímž jsem byla velice potěšena a za což moc děkuji. Na HPV viry nebyl vzorek zaslán. Další kontrola v lednu. Po několika zkušenostech s lékařskými postupy upřednostňuji léčbu přírodními prostředky a "vlastními silami", čímž v žádném případě nezavrhuji některé obory klasické medicíny. Indonal si určitě objednám jako prevenci znova na podzim. Vaši lékařskou poradnu jsem doporučila několika známým, kteří se na vaši firmu zajisté také obrátí.

Dobrý den, s produktem Indonal Partner jsem velice spokojena, určitě má příznivé účinky na mé tělo:) Užívám ho teprve měsíc, ale už teď jsem pociťovala menší bolesti v prsou a při menstruaci. Určitě budu dále užívat :)

Dobrý den, zatím ještě nejsem schopen objektivně posoudit, do jaké míry na mě Indonal Partner příznivě působí. Již od roku 1998 trpím papilomatosou hlasivek a byl jsem již v průběhu této doby 6x operován. Vzhledem k tomu, že, slovy primáře nemocnice Na Homolce, pana MuDr. Jana Pasky, byly moje hlasivky těmito zákroky značně devastovány, navštěvoval jsem také foniatrickou kliniku Doc. Šrama, který na výzkumu boje proti tomutu viru intenzivně pracoval. Jako pokusný králík jsem byl očkován i vakcinou Silgard, které proběhlo ve třech dávkách, ale po dvou letech došlo stejně k recidivě. Naposledy jsem byl operován na podzim loňského roku, jelikož pro mne mluvení začalo být opět již dost problematické a od té doby tak nějak nastal velmi pozitivní vývoj. Můj ošetřující lékař, MuDr. Traboulsi, který mne i naposledy operoval, mi doporučil užívat Indonal, jelikož, jako člen výzkumného týmu pana Doc. Šrama, byl toho názoru, že má opravdu pozitivní vliv na potlačení papilomaviru. V rámci objektivity musím tedy uvést, že podstatné zlepšení mého hlasu jsem pocíti již bezprostřšdně po poslední operaci a Indonal jsem začal brát až přibližně tři měsíce potom. Nicméně pozitivní trend nadále pokračuje a já věřím, že užívání Indonau snad udrží další vznik papilomů na uzdě a moje zjizvené hlasivky zůstanou alespoň ve stavu, jaký v současnosti je, neboď jsem v určité době ani nedoufal, že ještě může nastat. Mohu si totiž již i zpívat :-) !

Dobrý den, přípravek Indonal Partner for Woman 90 kapslí jsem objednala pro svou známou jako dárek, byla potěšena a tento přípravek užívá a sama si přiobjednala další balení. Dle jejích slov je s přípravkem velmi spokojena, vyskytly se jí cysty v podpaží, vše co jsme si o přípravku přečetly se opravdu stalo - tj. došlo ke zmenšení cyst, otoků i bolestivosti. Po necelých dvou měsících užívání také podstoupila ultrazvukové vyšetření, které též potvrdilo zmenšení cyst. Veříme, že to není jen náhoda a Indonal opravdu pomáhá.

Děkuji za zájem, s přípravky Indonal Woman a Indonal Man jsem spokojen. Tyto přípravky již užíváme preventivně a jsme bez problémů. Na počátku jsme je ale použili při obtížích, které zcela vymizely.

Dobrý večer, i já se musím připojit  k velmi pozitivnímu hodnocení přípravku Indonal Woman. Je mi 42 let a před půl rokem mi paní doktorka oznámila lehčí dysplazii na děložním čípku. Stalo se to paradoxně v průběhu mého dvouletého celibátu. O to větší šok to pro mě byl. Nehodlala jsem se s touto diagnózou smířit, a proto jsem velmi intenzivně hledala alternativní možnosti na internetu a našla jsem: Indonal! Brala jsem ho 2x denně po dobu 3 měsíců a kontrolní stěr byl v naprostém pořádku! Žádné změny, žádný virus! Rozhodla jsem se, že ho budu brát i nadále preventivně alespoň jednou do roka. Je to silný antioxidant, čímž člověk určitě nemůže nic zkazit, navíc na přírodní bázi, takže jenom doporučuji!!!

Dobrý den, nedám na Indonal dopustit. Zbavil mě napětí v prsou a bolesti, v současné době potíží související s menopauzou, návaly, pocení, nespavost. Všem ženám jej vřele doporučuji, stačí jen přidat tabletu rostlinných fytoestrogenů a jste zas v kondici. Tablety vzhledem k důvěře v preparát jsem
zakoupila i manželovi - prevence onemocnění prostaty.

Dobrý večer, obvykle neodpovídám na takovéto dotazy. Ne z nezájmu nebo ignorace, ale z nedostatku času. V tomto případě jsem se ale rozhodla reagovat. Můj příběh se začal odvíjet před rokem, kdy se moje dcera ve svých 25 letech nechala, na doporučení (a za mého finančního přispění) odborného lékaře naočkovat látkou proti rakovině děložního čípku. Po roce - letos - jí byla zjištěna dysplazie děložního čípku, předrakovinový stav se středně těžkými až těžkými změnami. Toto bylo potvrzeno biopsií na onkologii. Na tomto pracovišti dceři navrhli a doporučili konizaci. Kategoricky vyloučili jakoukoliv možnost či naději řešit či zmírnit stupeň postižení jinou metodou než okamžitou operací. Odsunuli jsme s dcerou operaci o tři měsíce, přestože nás lékaři poučili o nebezpečí rakoviny. Dcera již v tuto dobu navštěvovala lékaře - homeopata, který jí už v dětství hodně zdravotně pomohl, a který byl přesvědčen, že jí i v tomto případě pomůže. V této situaci jsem se dočetla na stránkách internetu o přípravku Indonal a dceři jej objednala. Kromě toho dcera ještě navštěvuje jednoho léčitele (fyzioterapeuta). Jako matka bych udělala cokoliv, abyh dceři pomohla (podle feng-shui jsme čistili její byt atd.). Tři  měsíce jsme trnuli jak dopadnou kontrolní výsledky, modlila jsem se ať se stane zázrak,  ať se výsledky zlepší aspoň o stupínek. Výsledky přišly a to s negativním výsledkem - s nulovým postižením! Indonal v tom sehrál určitě pozitivní roli, ale nebyl sám, jak jsem popisovala. Omlouvám se, že moje odpověď je možná příliš emotivní, ale moje nervy dostaly zabrat. Rovněž klesla v mých  očích prestiž klasických lékařů. Podle mne je už diskutabilní i očkování v tomto věku (25), nejraději bych před ním varovala. Indonal si již kupuji rovněž pro sebe.

Dnes mám výsledky a mám velkou radost. Konizace zažehnána, ze stupně 4  zlepšení na stupeň 2 a kontrola za půl roku. S Indonalem Woman jsem moc spolojená.

Dobrý den, omlouvám se za pozdější reakci na Váš dotaz, ale ještě jsem čekala na vyšetření, které jsem prošla. Dnešního dne však již mohu potvrdit účinek Indonalu, který jsem užívala v souvislosti s gynekologickými problémy, cysta v děloze, opravdu se potvrdilo i dávkování a doba, kdy účinek začne být potrný. Bezprostředně po ukončení užívání asi tak 14 dnů, se situace neměnila a já byla přesvědčena, že budu muset podstoupit laparoskopický zákrok, kde mi budou cysty odstraněny. Ale po dalších kontrolách, které následovaly, asi tak 1,5 měsíce po užívání Indonalu již cysta zcela zmizela, takže přípravek opravdu funguje a mohu jej doporučit.

Dobrý den, jsem s přípravkem Indonal Woman velice spokojená, již po využívání první sady 90 kapslí zaznamenal můj lékař změnu k lepšímu, proto s užíváním znovu pokračuji. Předtím jsem už vyzkoušela spoustu jiných přípravků, ale žádný se neprojevil tak jako Indonal.

Dobrý den, s přípravkem Indonal Woman jsem velmi spokojená a musím přiznat, že na mé gynekologické problémy působí výborně. Jsem velkým příznivcem přírodních doplňků, vyzkoušela jsem jich mnoho, ale jen málokterý účinkoval tak rychle a jasně jako Indonal.

Strana: 1 2 3 4 5
 
Novinky emailem

Zadejte svůj e-mail pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
OBSAH KOŠÍKU
položek: 0
celková cena:
zobrazit košík
Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 3 405 600 zásilek...
Výdejní místo s Prodejnou v Praze | Tým Prozdravi.cz | Mapa stránek | Pomáháme | Ochrana os. údajů | Dárkové poukazy © 2017, VIVANTIS a.s.
Prozdravi.cz Jsme držiteli certifikátu APEK Jsme držiteli kodexu terminologie lhůt dodání Kvalita obchodu ověřena zákazníky shop roku krása-zdraví Certifikát kvality Zelená firma Ocenění Pharma Activ
Objednávky přijímáme Po-Pá 8-20 hod., So-Ne 10-18 hod. i po telefonu na číslech 468 006 311. Vaše dotazy a připomínky posílejte na emailovou adresu info@prozdravi.cz
Lékařská poradna zdarmax
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK