loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Synergia Indonal Forte 90 kapslí + Indonal Woman 30 kapslí

2018-01-10 15:02:01

Indonal beru dlouhodobě na základě špatných výsledků cytologie. Při užívání přípravku vše v pořádku, při vysazení se stav do roka zhoršil.

2017-12-22 10:00:04

Indonal používám již několik let jako prevenci při problémech s děložním čípkem. Hrozila mi operace a díky Indonalu jsem se jí vyhla. Při pravidelném užívání se mi vše upravilo do normálu a vše je vpořádku. Používám dvakrát ročně na jaro a podzim po dobu tří měsíců, dvakrát denně. Určitě doporučuji všem, kdo má tyto problémy.

2017-11-24 13:05:29

Indonal forte 90 kapslí jsem si zakoupila již podruhé. Mám hypofunkci štítné žlázy a už rok a půl chodím každý druhý měsíc na odběr krve s tím, že mám TSH pořád moc vysoký. Po měsíci a půl užívání Indonalu forte se mi TSH srovnalo téměř na normu. A doktorka mi za celý rok a půl medikací pomoci nedokázala. Takže jsem nadšená.

2017-11-23 14:19:54

Přípravek Indonal forte jsem užívala 3 měsíce. Kapsle jsem brala pravidelně 2krát denně, ráno a večer. Nejenom, že ustaly návaly, ale abnormální změny na čípku pří první prohlídce se po třech měsících, kdy jsem byla pozvána na druhou kontrolní prohlídku změnily opět k normálu. Podotýkám, že test na HPV byl negativní. Nyní jsem pozvána k lékaři opět až za rok. Věřím tomu, že tento přípravek přispěl k lepšímu výsledku.

2016-10-21 14:14:29

Indonal Forte jsem užívala spolu s GynMaxem na doporučení pana doktora Šafránka z poradny. Po měsíci a půl - zhruba po 50 dnech - moje problémy ustaly. Šlo o krvácení mezi cykly menses. Brala jsem 2 tobolky denně, tedy 1 tobolku Indonalu a 1 tobolku GynMaxu. Vřele doporučuji všem ženám, které mají i problémy s cystou. Moje kamarádka měla jít na operaci, ale požádala o čas a mezi tím vybrala 1 balení Indonalu. Když byla v nemocnici a měla jít na operaci, nevěřícně jí poslali na 3 ultrazvuky po sobě, ale cysta prostě zmizela, poslali jí tedy domů. GynMax je dle pana doktora Šafránka ještě silnější, zřejmě i třeba na rakovinu, kterou způsobuje překyselení organismu. Moc Vám všem děkuji za pomoc a přeji spoustu uzdravených lidiček.

2016-10-21 09:47:49

Indonal Forte jsem užívala 2x denně, ještě čekám na výsledky, ale už na pohled byl můj gynekolog překvapen, že čípek vypadá podstatně lépe.

2013-04-09 09:03:58

Super, přípravek tlumí ihned bolest.

2013-03-18 08:14:15

Dobrý den, zasílám informace o zakoupených výrobcích až teď - čekala jsem nejdříve na výsledky vyšetření u lékaře. Se všemi výrobky jsme maximálně spokojeni. Pro syna jsem kupovala Allivictus tinkturu - bral ji prakticky celou zimu - od konce září až doteď (březen), s krátkými přestávkami mezi baleními a za zimu vůbec nezameškal školu, asi třikrát mu začla rýma, ale vždy jsme ji zvládli domácími metodami jen za víkend. Možná pro někoho je to samozřejmost, ale ne pro nás. Syn má od malička po prodělané mononukleóze sníženou imunitu, celá ta léta se léčí na imunologii, ale ani jeden z léků mu nepomohl. Lékař mi řekl, že už nám nemá, co nabídnout. Běžně promarodil týden až čtrnáct dní z každého měsíce, takže je to pro nás obrovská úleva. Dál jsem já používala Indonal Woman a Apriarc - Indonal už poněkolikáté. Mám totiž už několik let zhoršený nález na děložním čípku, chodím na kontroly dvakrát ročně. Za ta léta už mám vyzkoušeno, že když před kontrolou vyberu 90 kapslí Indonalu - nález je jen lehce zhoršený, když jsem ale vloni Indonal před druhou kontrolou nebrala, projevilo se to hned zhoršeným výsledkem. Hrozila mi konizace. Okamžitě jsem začla brát Indonal a k tomu jen tak pro jistotu Apriarc a kontrola teď v březnu ukázala, že se nález opět zlepšil, takže na konizaci zatím nemusím. Očividně Indonal drží můj nález ještě ve formě, kdy se obejdu bez konizace. Mám tedy zřejmě Indonal napořád - musím ho brát dvakrát ročně, aby vše zůstalo ještě na stupni 2. Ale stojí mi za to.

2013-01-17 08:14:48

Ano, jsme velice spokojeni a ženě Indonal pomohl.

2012-11-30 13:38:10

Dobrý den, Colafit si kupuji poctivě každý rok a protože s ním mám velice dobré zkušenosti (pomohl mi při bolesti kyčelního kloubu a kolene), dávám ho ráda i jako příležitostný dárek. V r. 2008 jsem byla na operaci děložního čípku a při hledání informací na internetu jsem mj. narazila i na Indonal. Po operaci jsem si nasadila doporučenou 3měsíční kúru. Každý rok chodím na pravidelnou kontrolu a výsledky jsou stále dobré. Takže věřím i tomuto přípravku. Letos poprvé jsem zkusila formu Indonal Partner for Women.

NAHORU