loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Finclub Fin Mycelcaps 80 kapslí

2016-10-18 09:38:26

Mycelcaps je výbornou prevencí nádorových onemocnění. U mého psa diagnostikovali před dvěma roky leukom a pomocí tohoto přípravku, jiný lék nemá, tu je dodnes. Já jsem také ohrožena a tak ho používám k prevenci. Chia semínka jsou výborný zdroj vápníku, používám je místo léků, které mi předepsal lékař. Brusinky už léta používám k léčbě i prevenci zánětů močových cest a měchýře, velmi se mi snížilo užívání antibiotik.

2015-01-06 09:48:38

Produkt Fin Mycelcaps jsem objednávala pro svou mamku (53 let). V létě se jí potřetí vrátila rakovina. V Motole jí řekli, že tentokát už to léčit nejde. V Chomutově jí dala paní doktorka šanci a nasadila chemoterapii. Od začátku užívá AHCC a vedlejší účinky chemoterapie byly mnohem menší. Bylo jí zle cca 2 dny. Kontrolní krev měla až do 4. chemoterapie vždy v pořádku a mola chodit na chemoterapie po 3 týdnech. Po třetí chemoterapii má dva onkomarkry v normě a jeden mírně zvýšený!!! Je přesvědčená, že velký podíl na tomto zázraku má právě užívání AHCC. Teď jí zbývají 2 chemoterapie. Děkujeme.

2014-10-06 09:27:59

Chceme se s vámi ještě podělit o svou novou zkušenost s Mycelcapsem. Po ukončení první serie chemoterapií jsem dobral taky 2 měsíční dávku Mycelcaps. Říkal jsem si, že počkám na sdělení lékaře, jak bude léčba pokračovat dál. Týden po vysazení Mycelcapsu mi začalo být nevolno a divně. Manželka usoudila, že by bylo dobré zakoupit další dávku přípravku a tak zjistit, zda opravdu pomáhá. Dva dny jej znovu užívám a nevolnost ustoupila a kondice se vrátila. Takže všem doporučuji.

2014-08-26 12:19:25

Manžel Mycelcaps užívá stále i během chemoterapie. Jelikož chemoterapie je pro každého pacienta individuálně připravena, tak vlastně neví, " jak mu má být". Těžko se nám hodnotí, zda by se mu dařilo stejně s Mycelcapsem, či bez něj. V každém případě nemá po chemoterapiích žádné větší problémy. Jak sám říká, má hlad jak tygr, prášky na nevolnost zatím nepotřeboval, vlasy mu zůstaly (což je taková prkotina, ale pro někoho důležité). Paní doktorka se vyjádřila, že se mu zlepšil krevní obraz. Pokud toto vše dokáže Mycelcaps, tak je to požehnání. Já i manžel tomu věříme. Ještě kromě Mycelcapsu bere pravidelně Ostropestřec. Tak pokud tyto info aspoň trochu pomohou, tak budeme rádi.

2014-06-16 14:23:44

Produkty Fin Mycelcaps, Betavital a Ovosan jsem zakoupila jako dárek pro holčičku po chemoterapii. Všechny výrobky jí dle mých informací velmi pomáhají. Věřím, že pomohou i dalším lidem.

NAHORU