loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Dacom Pharma Hyalfit 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

2016-10-11 10:06:23

Trpím artrózou 2. stupně v pravém koleni, což mě pochopitelně bolí. Původně jsem to řešil sérií 3 injekcí od ortopeda, což mi ulevilo. Počátkem roku 2015 jsem si koupil náhodně balení přípravku Hyalfit a užíval po dobu čtvrt roku. Bolesti mi ustaly a měl jsem klid zhruba 1 rok. Potom mi pozvolna opět začínaly potíže, takže jsem si od vás koupil rovněž Hyalfit na 3 měsíce. Výsledek je opět dobrý, protože jsem bez obtíží. Zdá se, že moje problémy mohu zatím zvládat, když 1x za rok budu Hyalfit užívat 3 měsíce. Tolik moje zkušenosti s užíváním tohoto přípravku.

2016-09-26 13:30:46

Sušička ovoce – používáme stále, zatím nám určitě stačí, v pohodě. Smoothie maker – to byla dobrá koupě. Řekla bych dobrý poměr cena – výkon, používáme stále. Hyalfit DUO – koupím opakovaně, myslím, že je lépe užívat dlouhodoběji, cena slušná, jinak spokojenost.

2016-01-15 11:50:07

Po punkci cysty v koleně jsem hledala vhodný doplněk. Myslím, že jsem trefila správně Hyalfit. Stále ještě ale užívám, neboť balení obsahuje dávku na 3 měsíce. Pracuji fyzicky a cítím menší unavu než obvykle, tudíž jsem snad alespoň z tohoto hlediska spokojena. Nutno dodat, že je potřeba alespoň 2x do roka tento nebo obdobný produkt doplňovat.

2014-07-07 08:20:20

Hyalfit mi pomáhá při bolestech kloubů kolen! Po využívání cca 20 tob. mě přestalo bolet v kolenou a stav se zlepšil, zbývá mně využívat již jen 5 tobolek.

2013-03-07 10:11:19

Hyalfit pomáhá při artróze kloubů pro starší lidi. Pro polykání je těžší než Colafit. Výborná je celá sada produktů Artofit Colafit Hyalfit a to pěkně po sobě a při bolestech krém Colafit, který mi pomáhá okamžitě, takže nedovolím bolesti, aby mne rozhasila.

2013-01-18 10:10:53

Užívám Hyalfit od 25.11.2012, z počátku to na mé kolenní klouby mělo opačný efekt, chci tím říct, že mi otekly měla jsem problém s ohýbáním kolen, ale po cca třech týdnech se situace zlepšila teď mě nebolí hybnost je v pořádku, při chůze není namáhavá, povolilo mi i takové vrzání v kolenou. Tohle to je pro mne důležité, jelikož pracuji v obchodě a pobíhání a dřepy a ohýbání jsou u mne na denním pořádku.

2013-01-02 10:28:07

Vážení ze společnosti Vivantis, před časem jste mě žádali o komentář či reference k mnou odebraným produktům. Tady jsou: Vaše produkty hodnotím pozitivně, pečlivě vybírám a pravidelně odebírám. Čaje jsou chutné, voňavé, uplatní se zejména v zimním období. Pozitivně hodnotím i dárkovou krabici se 70 čaji, kterou jsem si nechal od vás poslat v další "vánoční" várce. Laktobacílky jsou nedílnou součástí dlouhodobé preventivní péče o dítě. Stejně preventivní poslání beru i u produktů Maca, Echinacea a Hyalfit. Maca celkově posiluje organismus, mám s ní velmi dobré zkušenosti, Echinacea je potřebná zejména v tomto období proti chřipce a nachlazení, relativně nový Hyalfit zkouším jako vyšší stupeň kloubní prevence vedle Colafitu. S Vašimi produkty je celková spokojenost. Hezký den a celostně zdravý rok 2013.

2012-10-30 00:00:00

Hezký den, se zakoupeným produktem Colafit a Hyalfit jsem velice spokojený. Důvodem, proč jsem produkty začal užívat, bylo praskání v kolenou při chůzi ze schodů a bolest levého ramene. O produktu jsem se náhodně dozvěděl z pořadu Pták Loskuták na Nově. Nejprve jsem produktu nevěřil. V minulosti jsem užíval jiné produkty. Ty mi však vůbec nepomohly. Teprve když jsem začal užívat Hyalfit, došlo asi tak za 3 týdny ke zlepšení. Praskání v kolenou zmizelo a dokonce mě přestalo bolet i rameno. Pokud se týká užívání, tak jsem po spotřebování Hyalfitu (1 tableta ráno) bral 2 kostičky Colafitu. Zjistil jsem, že 1 kostička je málo (zdálo se mi, že se vrací praskání v kolenou). V současné době opětovně užívám Hyalfit a jsem spokojený. Příznaky praskání se nevrátily. Děkuji Vám za uvedený výrobek. Jen je škoda, že není na tento produkt větší reklama. Mohl by pomoci více lidem.

2012-10-30 00:00:00

Hyalfit byl nabízen v reklamě na TV Nova. Protože jsem měl problémy s praskáním kloubů na rukou a nohou, chtěl jsem produkt vyzkoušet. Používám jej 3. měsíc a praskání v kloubech přestalo. Před tím jsem užíval GS Condro, ale bez kladného výsledku. Tento produkt vřele všem doporučuji. Není to žádná klamavá reklama. Cenově je tento produkt také v mezích. Produkt doporučuji i ostatním.

NAHORU