loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Terezia Company Hlíváček - sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem 100 ml

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, se všemi výrobky jsem moc spokojená. Dermorevital krém je úžasný, vyhladila se mi po něm pleť a akné se vytratilo. Hlívaček sirup má výbornou chuť. Hema astaxanthin je výborný, cítím se po něm výborně. Rakytníkový sirup má výbornou chuť a měla jsem po něm dost energie. Dále jsem mnohokrát používala krém Cytovital, nejen že má úžasnou vůni, ale je výborný.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, Hlíváček - sirup s příchutí hrušky se nám dobře osvědčil při dlouhodobějším užívání spolu s pangaminem. Náš 4-letý syn byl neustále (skoro každý měsíc) nachlazený, kašel, rýma občas i teploty. Od doby, kdy jsme nasadili "léčebnou kůru" je jeho zdravotní stav je mnohem lepší. Od začátku letošního roku nebyl nijak zvlášť nemocný, jen mírná rýma s kterou se během tří dnů jeho organismus vypořádal. Hlíváček sice není nijak zvláśť levná záležitost, ale v případě našeho syna jsou to dobře investované peníze.

2010-01-29 12:45:29

Dobrý den, Hlíváček nakupuji pravidelně pro dceru (4 roky). Jelikož máme s ní zdravotní problém - pravostranná hemiparéza, snažím se vyhledávat přípravky, které by jí pomohly být odolnější a zdravější. Dočetla jsem se, že právě přípravky z hlívy ústřičné jsou dobré na různé problémy, takže jsem jí začala dávat sirup. Je pravda, že i když navštěvuje mateřskou školku a v kolektivu dětí jsou pořád nějaké rýmy, nachlazení, virózy apod, naše dcera patří k dětem s velice malou nemocností a zdá se, že její imunita je posílena.

2009-12-22 08:23:14

Posílám trochu opožděnou odpověď na Váš dotaz ohledně účinku některých přípravků, které jsem objednávala ve vašem internetovém obchodě. Musela jsem nejprve zjistit informace ode všech zúčastněných, protože objednávám vždy pro více osob. Nejdelší zkušenosti máme s Hlívou a Hlíváčkem. Potvrdilo se, že účinky se projeví až po dlouhodobějším užívání. Hlíva ústřičná a Hlíváček sirup (nebo bonbony) - všichni mi potvrdili, že pozorují zlepšení imunity u dětí i dospělých. Ani při dlouhodobém užívání se nevyskytly žádné nežádoucí účinky. Já osobně užívám hlívu od února 2009. Každý rok jsem se potýkala v létě se sennou rýmou - letos poprvé se to odbylo v lehké formě během necelého týdne. Rovněž jsem náchylná na "škrábání v krku", stačí, že mě večer u televize zebou nohy a ráno už to poznám - teď tyto potíže nemám. Koupila jsem přípravek i pro ostatní dospělé členy rodiny a hlíváček sirup a bonbony pro vnoučata. U všech se potvrdilo zlepšení imunity. CEM-M Zdraví muže - po delším užívání přípravku se cítí celkově lépe. ROOIBOS s citronelou - bylinný čaj - měli jsme malé balení jako dárek - chuťově dobrý, účinky nemůžeme posoudit. Hannasaki - japonský červený čaj - paní, která jej pije, pozoruje mírné snížení váhy. Hema Omega 3-6-9 - pro krátkou dobu užívání zatím nepozoruje žádné účinky.
NAHORU