loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
RTJ group Greposept - ústní sprej 25 ml

2016-09-27 09:47:22

S Ústní sprchou Yenox jsem spokojena, vyhovuje mi. Greposept - ústní sprej je také dobrý.

2016-09-05 14:59:53

S Greposept ústním sprejem velká spokojenost (účinek jsem ani nečekala), opravdu dělá dobře na bolavý krk.

2015-02-12 13:38:52

S produktem Sarapis Soja jsem spokojená, návaly horka jsou méně časté a mnohem mírnější. Přípravek Regevit je výborný, užívám ho dlouhodobě. Greposept je výborný na afty a škrábání v krku.

2014-12-11 12:01:35

Greposept - ústní sprej nemá moc příjemnou chuť, ale myslím, že pomohl s potlačením streptokoka v krku. Po dalším výtěru již nebyl zjištěn. Jako další doplněk v boji proti tomuto bacilu jsme používali Citrovital kapky. Tuto zimu jsme se zatím obešli v celé rodině bez ATB. Používám grepové kapky preventivně nadále.

2014-12-11 11:48:42

Produkt Grepofit je výborný v zimním období na podporu imunity a pokud už vás nějaký bacil přemůže, zvýšíte na 2-3 dny dávkování a buď se nemoc nerozvine vůbec nebo ji alespoň hodně zmírníte. Za nás výborný. Produkt Greposept - ústní sprej má příjemnou chuť, je to první pomoc do kabelky při nepříjemných pocitech v ústech a krku. Na takové to mírné virózové škrábání v krku ideální. Jezevčí mast je skvělé mazání na průdušky, krk, plíce při nachlazení, kašli. Krásně uvolňuje hleny, protáhne ucpaný nos. Dcera na něj nemá kožní alergickou reakci, takže také plus. Audiron jsou skvělé kapky při onemocněních horních cest dýchacích, bolavém oušku. Nedávno jsem si při čištění ucha vatovou tyčinkou ucho podráždila, na ORL nic vidět k ošetření nebylo, ale nepříjemné pocity přetrvávaly. Tak jsem po dva dny ucho vytírala kapkami a na noc si po 1 kapce kápla. Do tří dnů jsem už o bolavém uchu nevěděla. Ulevil chvíli po aplikaci. Máme doma jako první pomoc při bolení ouška od rýmy.

2014-09-10 08:21:54

Oba produkty jsou v mém případě 100% zásah. Greposept - ústní sprej - prakticky nepřetržitě jsem trpěla na afty, občas se řešily i antibiotiky. Hned první sprej absolutní úspěch, momentálně  nevím, co to aft je! Šťáva z Aloe - užívám už dlouhodoběji, podle návodu piji ráno na lačno a kromě toho, že se cítím skvěle (dřív jsem bývala unavenější), mám i žaludek tak nějak víc v pohodě a (ale to jen můj osobní dojem) pevnější nehty a  kvalitnější vlasy. Stejnou šťávu používám i večer jako pleťovou vodu a pleť mám daleko čistší a vypnutější. Takže za mě 1* pro obojí. Děkuji za váš zájem, určitě si znovu objednám.

2014-09-02 07:56:59

Goji Kustovnici čínskou používám do musli, které si sama vyrábím. Kelp je pro mne zdrojem přirozeného jódu. Začala se mi dělat struma, tak jsem si objednala Kelp a hodně to pomohlo. Immunity Star používá celá má rodina a přátelé při nachlazení a jako prevenci na posílení imunity. Greposept - ústní sprej jsem koupila dceři, jako první pomoc při bolestech v krku. Lis na ovoce a zeleninu Juicer využívám denně, jsem s ním spokojená, velmi jednoduše se udržuje. Jsem lakto-ovo vegetariánka a B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium používám na doplnění těchto vitamínů.

2014-06-26 09:02:01

Cordyceps Premium, Graviola anona a Ženšen korejský jsem u vás koupila pro onkologicky nemocnou švagrovou a maminku. Obě se cítí lépe a produkty budu i nadále kupovat. Oregano Star jsem objednala misto Fin Candicaps, který v té době nebyl okamžitě dostupný. S oběma produkty jsme spokojeni. Zatím jsme nebyli nemocní, jen občas lehká rýma. Je to určitě i zásluha Greposept - ústního spreje, jakmile máme nepříjemný pocit v krku, stačí párkrát stříknout a je zase dobře. Takto se léčíme celá rodina. Dcera užívá už 3. balení ProIMUN Forte a zatím se drží, není nemocná. Jsem ráda za tyto přírodní produkty.

2014-01-17 08:51:08

Greposept ústní sprej doporučuji.

2013-04-22 08:08:28

Aloe vera jsem si koupil již po druhé, pomáhá mi proti bolesti kolenních kloubů a podporuje ledviny a játra, vše za přijatelnou cennu. Ustní sprej Greposept je též výborný. Všem vřele doporučuji.

NAHORU