loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
EkoMedica Czech Graviola - 100% šťáva z gravioly 1000 ml - SLEVA - POŠKOZENÁ ETIKETA

2018-01-22 09:35:40

Graviolu jsem si zakoupila na vyšší krevní tlak, funguje perfektně, tlak se mi snížil. Myslím, že kůra 2x ročně problém může vyřešit, doporučuji.

2017-09-11 11:40:40

Produkt Graviola mně pomáhá hlavně na zlepšení imunity a snížení tlaku. Jsem s ním moc spokojená.

2017-08-04 07:11:40

Užívání aloe vera a gravioly je pro manžela. Aloe vera na posílení imunity,což mu dělá dobře a graviolu užívá na nemocná játra - nádor. Lepší se to.

2016-11-09 13:06:15

Graviolu objednávám pro maminku. Vzhledem k jejímu věku jí to dávám na celkové posílení organismu a posílení imunity. Myslím, že jí to pomáhá.

2016-10-07 13:24:44

Kromě Gravioly užívám i Goji, takže neumím kvalifikovaně posoudit, který z těchto produktů má ty blahodárné účinky na zdraví. Jsem po transplantaci ledviny již 7 let, a čtvrtletně chodím na pravidelné kontroly rozboru krve atd., a  musím konstatovat, že výsledky jsou prozatím výborné.

2016-05-04 09:26:31

Už od září můj manžel (onkologický pacient) užívá Graviolu. Zdá se, že únava i psychické rozpoložení je lepší. Vždycky po 4 lahvičkach dáme 14 dní přestávku. V září dokončil chemoterapii, ale onkomarkery byly pořád vyšší. V prosinci byl jejich stav normální. Na konci ledna absolvuje ještě další vyšetření PETCT, tak uvidíme. Graviole věříme, ale jestli je opravdu silnější než rakovina,to se teprve ukáže.

2015-11-12 09:18:16

Šťáva z Gravioly mi chutnala. Ráda střídám různé novinky, i když by bylo potřeba alespoň tři měsíce pít to samé, aby to mělo větší efekt. Naše problémy s tím, jak se stravujeme, nemůžeme vyléčit jedním juicem. Jelikož mám diabetes už od mládí a píchám si inzulin, člověk zkouší různé věci. Podívam se opět na vaše stránky a něco objednám.

2015-03-05 08:04:21

Přípravky Graviola anona, Graviola šťáva a Ostropestřec mariánský jsem užíval na základě zjištění rakovinového nádoru v močovém měchýři o nebezpečnosti st. rakoviny 2-3. Před operací v létě jsem ještě provedl vyčištění organismu Yuccou a Cat´s Claw. Jedná se o přírodní saponin, skvělá kombinace obou. Podstoupil jsem 35 ozáření pánevní oblasti, protože nádor byl vrostlý do stěny a nešel celý odstranit. Počet ozářek pánevní oblasti byl na hranici únosnosti! Součástí byly i chemoterapie, které trvají dosud ambulantně. Vzhledem k užívání těchto přírodních esencí jsem v úplně jiném stavu rekonvalescence, návrat k normálu funkcí svěračů v překvapivě krátké době! Výborné krevní testy bez metastází. Současně udržuji pitný režim urologického čaje a udržování nezbytného zásaditého prostředí ve vnitřnostech. Ostropestřec je pak v tomto případě nezbytný k ochraně jater, která dostávají mimořádně zabrat. Obzvláště v mém případě, kdy jsem prodělal v 6 letech těžkou žloutenku. Jsem tomuto koncentrátu velmi vděčen. Jinak ostropestřec užívám formou čajů. Na ochranu funkcí v močovém měchýři pak užívám Dýňový olej. Jenom tak v krátkosti, Graviola není v žádném případě zbytečná, jenom si myslím, že by se mělo jednat o množství 2-3 litry, aby to bylo k něčemu. Důležité je být nekuřák!! Za dobu hospitalizace jsem měl možnost pozorovat na takových pacientech nevratná poškození stavu.

2014-11-10 08:13:31

Ráda bych vám sdělila naše zkušenosti s přírodními produkty - Graviola - 100% šťáva z gravioly, Guduchi se zázvorem, Guduchi se skořicí a Uncaria tomentosa avšak zatím to není ještě tak zřetelné. Koupila jsem to pro svého tchána, který se léčí s velmi zákeřnou formou rakoviny. Nějaké účinky to zcela jistě má, jelikož se cítí lépe, má "lepší barvu" a více energie. Vše užívá dle návodu. Nepředpokládám, že by ho to vyléčilo, ale alespoň mu to zpříjemní tyto těžké chvíle, zvlášť po agresivních účincích chemoterapie a ozařování. Takže jeho reakce na tyto výrobky je jednoznačně pozitivní.

2014-08-26 12:12:57

S vaším zbožím jsem vždy spokojena. Snídaňové směsi jsem objednávala pro vnučku, velice jí chutnají. Brain Star užívám asi 3 měsíce a prospívá mi. Graviolu jsem měla poprvé a zřejmě by bylo nutné ji užívat delší dobu, aby se poznaly účinky. Ale vím, že je výborná. Byla jsem před léty v Brazílii, tak ji znám velice dobře. Přeji vše dobré, ať se vám daří. Zase si brzy zase něco objednám. Děkuji, že jste, moc mi pomáháte.

NAHORU