loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Starlife GOTU KOLA STAR 60 kapslí

2017-08-17 08:39:50

S produkty Life Star i Gotu Kola Star jsem velice spokojena. Užívám je již delší dobu. Jsem po onkologické léčbě a hodnoty jsou úplně v normálním  stavu. Vřele doporučuji.

2017-06-14 10:19:23

Produkty LIFE STAR a GOTU KOLA STAR užívám již asi rok na doporučení lékaře. Byla jsem ve velmi složité životní situaci a díky těmto produktům jsem nezačala užívat antidepresiva. Jsem velice spokojena a mohu jedině doporučit. Jen je potřeba dodržovat předepsané množství, aby účinky byly nepřetržité, je nutná pravidelnost. Jinak jsem nezaznamenala žádné nežádoucí účinky.

2014-03-31 11:15:34

Preparát Gotu Kola užívá manželka pro potíže se žílami. Velmi si jej chválí a říká, že je účinější než dříve užívané běžné léky na varixy a nemá vedlejší účinky.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, mohu říci, že jsem s produktem Gotu Kola spokojena. Nedávno jsem se vrátila z dovolené, kde jsem provozovala pěší turistiku a moje potíže s kolenem se vůbec neozvaly. Sama jsem byla překvapená.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, s přípravkem Gotu Kola jsem velmi spokojená. Jsem ročník 1963, v rodině máme aterosklerózu cév, CMP, poruchu metabolizmu tuků. S přibývajícími roky jsem začala pozorovat zhoršení paměťových schopností, větší unavenost, nesoustředěnost, s nástupem menopauzy další obtíže. "Samá pozitiva". V zaměstnání zvýšené nároky na osvojování nových technologií, další postgraduální vzdělávání, každodenní práce s lidmi. Ptala jsem se sama sebe, kde na to vše brát energii, jak to vše ve svém věku zvládnu, být stále ok? Kolem tolik mladších, dravějších, kritičtějších kolegyň. Hledala jsem na internetu pomocný přípravek, až jsem našla Gotu Kola. Nejlepší zkušenost je ta vlastní. Mohu říci, že se mi téměř hned "rozsvítilo", přitom jsem klidnější, lépe zvládám stres, lépe si vybavuji a pamatuji informace a účinek trvá dlouhodobě. Doufám, že přípravek mohu brát dlouhodobě. Vedlejší účinky jsem nepozorovala žádné. Naše babička 70 let, měla opakované stavy nedokrvenosti mozkové, přesto, že je vyšetřená klasickými lékaři, bere trvale všemožné léky na vysoký TK, na lepší prokrvení periferních cév, stále to nebylo ono, hlavně psychicky a paměťově. Tak jsem jí naordinovala také Gotu Kolu. A stejný účinek jako u mě. Je vyrovnanější, ne tolik unavená, lépe snáší stres, rychleji si vybavuje. Jednoduše působíme obě mladistvěji. A cítíme se tak, to je hlavní. Takže u mě dobré!!!

2009-11-18 14:53:57

Přeju hezký den, jak už víte přípravek GOTU KOLA mám a užívám ho a myslím si, že je dobrý. Já jsem byl na operaci s křečovýma žilama a to už je tak 10let nejmíň a noha mě pořád bolela. V poslední době než jsem si koupil GOTU KOLU, tak jsem užíval VENORUTON FORTE a ještě jeden to už ale nevím jak se jmenoval a vůbec jsem nepociťoval nějakou změnu. To nemůžu říct u GOTU KOLY tam byla změna po pár kapslích zkrátka mě už noha nebolí a doufám, že tomu tak bude i nadále. Doufám, že Vám těch mých pár řádků aspoň nějak pomůže.

2009-11-18 14:53:57

GOTU KOLU využívá tchýně a konstatovala, že má bystřejší mozek a větší chuť se učit němčinu (i ve svých 72letech).
NAHORU