loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Energy Cytosan Inovum 1 + 1 ZDARMA (90 kapslí + 90 kapslí)

21.12.2017

S cytosanem mám už dvacetileté zkušenosti a nic lepšího jsem nepoznala na veškeré neduhy a na veškeré nemoci.

27.06.2017

S výrobkem Cytosan Inovum jsem spokojená. Cítím se lehčí, v pohodě. Mívala jsem problémy s pálením žáhy, to se usadilo, tak věřím, že je to působení Cytosanu.

29.08.2016

Cytosan Inovum je podle mého názoru super produkt, dlouho jsem hledala, co by mi pomohlo. Objednala jsem ho již několikrát, pomáhá mi na záněty střev. Nemusím si tolik hlídat co sním, a je mi dobře. Pochopitelně ještě hlídám překyselení pomocí Indikátorové pH papírků, BIKA - jedlé sody a citonu. Bio Rabanon používám na čištění jater a rozpouštění žlučníkových kamínků, a také jsem spokojená. Vaše produkty objednávám i pro známé, jste skvělý obchod.

16.04.2014

Cytosan Inovum mám již druhé balení. Užívám ho podle rady a neuvědomuji si, že mi bylo hůř a teď je mi vlastně dobře. Doporučila jsem váš produkt také rodině - příbuzným. Švagr je po operaci výdutě v břišní dutině. Takže i v tomto případě je asi všechno v pořádku.

10.03.2014

Cytosan má velmi krátký nástup účinku.

13.01.2014

Byla jsem skoro dva roky unavená a nervózní. Vydržet vzhůru alespoň do 22,00 bylo nadlidské úsilí. Dříve než lékaře jsem se rohodla vyzkoušet Cytosan Inovum. Cca po měsíci se cítím skvěle. Únava je pryč, jsem klidnější a vyrovnanější. Často mne pobolívalo v okolí žlučníku, to už také neznám. Nadýmání, na které jsem trpěla, zmizelo. Ačkoliv na doplňky stravy nevěřím a tento jsem si koupila s tím, že to bude opět na nic, ale co kdyby... jsem velice mile překvapena. Letos mně bylo 50 let a už jsem se tak i cítila. Po měsíci užívání Cytosanu se cítím maximálně na 30 let. Mohu jen doporučit. Cena sice není zanedbatelná, ale účinek je obrovský.

17.12.2013

Výborně!! Rozdělila jsem se s dvojitým balením Cytosanu Inovum s dcerou, která si dietou léčí celiakii. Její reakce je velmi kladná. Na sobě nepozoruji nějaké závratné změny, protože se pořád něčím čistím a pročišťuji, takže - asi dobré.

14.10.2013

Cytosan Inovum jsem zakoupila pro dceru již po druhé a je s ním velmi spokojena. Přestaly se u ní objevovat problémy se zažíváním i nervozita, které ji dříve trápily.

18.07.2013

Fytominerál užívam pravidelne, Cytosan Inovum po prví krát a som nesmierne prekvapený, že po takej krátkej dobe užívania sa dostavili výsledky spolu s Regalenom za 3 dni. Mal som problémy s pankreasom a pravdepodobne aj s vredmi. Velmi mi tieto produkty pomohli, môžem odporučiť všetkým, ktorý majú také problémy ako ja.

07.06.2013

Green Tea - Gaba - zelený čaj 105 g je veľmi lahodný a chuťove príjemný. Cytosan 90 kapslí, Symbi I - probiotikum 60 kapslí a Symbi II - laktobacily 60 kapslí som použila na prečistenie, resp. podporu organizmu s celkom dobrým konečným efektom v oblasti pečene a čriev.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK