loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Herb Pharma Contourceutical - biotechnologická emulze na formování krku a tváře 50 ml

2016-08-22 09:12:51

Ze své zkušenosti mohu říci, že produkt Contourceutical používám několik let na ošetření pleti pod bradou a kontury čelisti. Myslím, že emulze splňuje svůj účel. Po celý čas užívání se pokožka jeví beze změn k horšímu.

2012-10-30 00:00:00

Contourceutical používám na celý obličej a krk, pleť je jemná, zářivá, bez zvětšených porů, na které jsem trpěla. Jsem velice spokojená i co se ceny týče.

2012-10-30 00:00:00

S výrobky Contourceutical a Botoceutical na otoky a váčky pod očima jsem spokojena, ale je zapotřebí, aplikovat je delší dobu, dvojitá brada mizí, gel kolem očí je nejúčinnější přípravek, který jsem kdy používala. Je mi již 66 let, přípravky používám již delší dobu. Dříve jsem si je kupovala v lékárně, nyní ve vašem obchodě. Doporučuji.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, reaguji na váš dotaz ohledně přípravků, které jsem u vás zakoupila - Lipoceutical, Contourceutical a Botoceutical sérum proti vráskám. Protože tyto přípravky a další jako např. Colagenceucal, Botoceutical anti-eye-bag a Botoceutical Gold kupuji už delší dobu, dříve prostřednictvím lékárny, později pochopitelně z důvodů levnějšího nákupu od vás. Všechny tyto přípravky naprosto splňují uvedené účinky a jsou srovnatelné s přípravky Imedeen. Konkrétně váš Contourceutical je naprosto bezkonkurenční, po té co jsem zhubla o pět kilo, což je pro mě ideální váha jsem potřebovala vyrýsovat kontury dolní čelisti a podbradí, výsledek se dostavil během dvou až tří týdnů a stále jej užívám pro zpevnění těchto částí obličeje. Doufám, že vás mé zkušenosti s používáním Vašich přípravků obohatí o informace pro pomoc dalším ženám. Jsem stále vašim zákazníkem.

2010-02-18 11:52:03

Jsem spokojená, druhá brada mizí.
NAHORU