loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Pharma Activ Colostrum 60 kapslí

03.08.2017

Přípravek Colostrum jsem zakoupila svým vnučkám pro zvýšení obranyschopnosti organismu po opakujících se bronchitidách. Věříme, že jim tento přípravek velmi pomohl, protože bronchitida se dále nevyskytla.

07.06.2017

B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium má příznivý vliv na kůži a nehty. Spravily se mi nehty a vlasy tolik nepadají. Smoothie maker je moc fajn přístroj, krásně rozmixuje ovoce, napění protein. Je to super věc - možno vzít sebou do auta. Jsem spokojená. Colostrum užívá syn pravidelně a zatím se drží, žádná rýma, ani kašel. Tak na imunitu asi opravdu pomohl.

13.10.2016

Já osobně používám Colostrum a nedám na něj dopustit. Z nachlazení a chřipky jsem se dostala během pár dnů. Teď ho používám preventivně a jsem zdravá.

30.09.2016

Mám velice dobré zkušenosti s Colostrem. Užíváme ho celá rodina. Když jsme nachlazení, tak ihned nasadím 2krát denně.

16.12.2014

Mamka měla bércový vřed na noze, vybrala asi 2 balení přípravku Colostrum, zvedlo jí to imunitu a vřed se zaceloval. Cítí se po něm velmi dobře :) Cordyceps Premium je výborný na záněty a infekce v těle. Teď v období chřipek jsem si vždy vzala ráno 1 kapsli. Včera jsem však chytla vysoké horečky. Spolka jsem dvě kapsle odpoledne a dvě večer. Bez jakýchkoliv dalších léků, do večera horečka ustoupila a je mi fajn :)

24.09.2014

Já osobně Colostrum zatím neužívám, ale možná časem začnu. Beru ho pro sestru, která se léčí na astma, artrózu, ostoporózu a bolesti svalů. Nyní po delší době užívání se cítí podstatně lépe a mnohem čilejší než dříve. Dále beru Colostrum pro vnučku, kde bych chtěla, zda by jí to nepomohlo na vzrůst. Je drobná a menší, ale je to rodem, ale co kdyby... Na jaře měla zlomené čtyři kosti v nártu a bez operace ji to pěkně srostlo a to určitě bylo také díky tomu, že brala Colostrum. Proto i nadále zůstaneme vašimi zákazníky. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.

26.06.2014

S Colostrem jsem maximálně spokojena. Od té doby, co jej užívám, jsem vůbec nebyla nemocná, naopak se vyřešily i mé chronické potíže s močovými cestami. Nemohu říci, že je to jen díky Colostru, ale jistě se na tom pozitivně podílelo.

17.04.2014

Colostrum užívám pravidelně již 1 rok, má imunita se velice zlepšila, doporučuji.

28.01.2014

Opakovaně přes zimní období užívám Colostrum, protože pracuji ve zdravotnictví, tedy každodenní setkání s infekčními pacienty. Kolostrum se mi velmi osvědčilo, co se týká mého imunitního systému. Po celé období jsem nebyla nemocná. Vloni jsem užívání podcenila a prodělala jsem dvě těžké virózy. Letos jsem se pojistila a užívám již třetí dvouměsíční balení. Doporučuji všem, kteří chtějí posílit imunitní systém přes zimní období.

16.01.2014

Colostrum má pozitivní vliv na imunitu. Mám Crohnovu nemoc a problémy s imunitou. Při užívání 1 tablety 3x denně jsem zatím nedostal ani rýmu. Časté bolesti v krku taktéž žádné.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK