loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
EkoMedica Czech Černý bez - 100% šťáva z černého bezu 500 ml

2019-03-15 13:20:24

Myslím si, že Váš produkt dobře podporuje imunitu. Já i moje dcera pracujeme ve školství mezi neustále nachlazenými dětmi. Černý bez jsme poprvé měly na jaře, všichni v kabinetě onemocněli a já měla maximálně lehčí rýmu. Dcera tvrdí to samé. Na podzim jsme si ho objednaly znovu a zase splňuje očekávání. Poprvé jsem ho objednala, protože jsem myslela, že mám potíže s trojklanným nervem. Zdálo se mi, že bolesti ustoupily. Na podzim jsem po rýmě měla tyto potíže znovu, tentokrát mi ale bez nepomohl, ale zřejmě mé potíže souvisí spíše s krční páteří.

2017-06-20 09:58:38

Objednala jsem u vás šťávu z černého bezu pro mojí sestru, která občas trpí zánětem trojklanného nervu. Tato nemoc je velice bolestivá a léky (kortikoidy a antibiotika), které jí předepsali lékaři, jí vůbec nezabírají. Trpěla nesnesitelnou bolestí, nemohla jíst a během měsíce zhubla asi 8 kg váhy. Při hledání informací na internetu jsem narazila na doporučení užívat (pít) při zánětu trojklanného nervu šťávu z plodů černého bezu. Účinek byl neuvěřitelný a velmi rychlý. Sestra hned druhý den užívání šťávy pocítila velkou úlevu a třetí den bolest zmizela úplně a již se nevrátila. Doporučuji všem, kdo mají stejný problém. Plody černého bezu opravdu dokáží vyléčit zánět trojklanného nervu.

2017-06-20 09:36:23

Šťáva z černého bezu mi velmi pomohla, když jsem onemocněla ischiasem. O jejím účinku po mnohých zkušenostech u jiných lidí jsem již dávno věděla. Toto onemocnění mě postihlo prvně v životě (je mi 87 let).

2016-08-17 08:21:52

Ráda bych vám odpověděla na váš dotaz, k čemu užívám šťávu z černého bezu. Trpím onemocněním trojklanného nervu, pomohla mi pouze čínská medicína od příšerných bolestí. Dočetla jsem se kdesi, že černý bez, resp. likér, který ze šťávy lze připravit, bude také mírnit bolest. Je to velice lahodný nápoj a věřím, že mi pomůže.

2015-02-23 08:55:24

Koupila jsem šťávu z černého bezu a byla jsem s tímto výrobkem velmi spokojena. Myslím, že jako prevence je to úžasná věc. Děkuji.

NAHORU