loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Finclub Fin Cardumis 50 ml

2009-11-18 14:53:57

Yccu už užívám poctivě jeden a půl měsíce včetně Cardumaxu. Při rozboru krve jsem docílila hranici cholesterolu na normál. Zatím jsem velmi spokojena.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý den, ráda se podělím o své zkušenosti s produkty. CARDUMAX užívá můj zeť, má nemocná játra a i paní doktorka mu kapky plně schválila. O Bakteviru jsem už psala mnohokrát, to je prostě přírodní zázrak. My ho používáme celá rodina i děti a nedáme na něj dopustit. Naučili jsme se ho užívat, takže stačí než začne období chřipek tak začít dříve dělat prevenci, už si zvláště děti berou Baktevir a stále užívají taky Chlorelu, to jim tak pomáhá, že pokud mají rýmu tak slabší průběh, ale většinou to ustojí bez nemoci. My dospěláci ho užíváme také, já jsem využívala tenkrát 3 balení, pak kůru symbi včetně Chlorely a můžu říct, že 2 roky jsem neměla ani rýmu. Prostě to opravdu ustojím a když cítím, že by přeci jenom bych mohla omarodit, hned nasadím baktevir a věřte,že už druhý den mi vše přejde takže nemoc vůbec nepropukne. No plně každému doporučuji, ale chce to přidat i očistu střeva. Alespoň ze začátku. A další co chválím je detoxikační balíček gynekologický - objednala jsem si ho a využívala, měla jsem 10let problémy s děložním čípkem stále jsem byla pod kontrolou, nakonec mi dělali i konizaci, už jsem si nevěděla rady, chodím každý 3 měsíce na kontroly a odběry, někdy i biopsii mi dělají, a tak už jsem byla zoufalá a tak jsem si začala hledat po zkušenosti s Baktevirem nějaký přípravek a našla jsem tento balíček. Lidi stal se opět zázrak, po využívání mi akorát vyšla kontrola a odběry cytologie, pak jsem byla na mamografu prsou a nakonec na sono prsou, mívala jsem tam malé cysty. Po využívání balíčku mám všechno bez problému vše v pořádku.samozřejmě v mém věku 50let je nutná kontrola, ale nic jiného jsem neužívala a po 10letech se mi to opravdu zlepšilo, beru to za úspěch. Je doporučeno 1 za rok si udělat detoxikaci, tak na to myslím a určitě si ji zase na podzim objednám. Též plně doporučuji všem. Díky za rychlé vždy vyřízení a díky za přípravky které jou opravdu účinné.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý den, odpovídám na Váš požádavek, zakoupili jsme výrobky CARDUMAX a SANOGEL. CARDUMAX - po užívání pozorováno celkové zlepšení zdrav. stavu, bylo kombinováno s čaji na regeneraci jater. SANOGEL - po čtrnáctidenním úžívání se neprojevila žádná změna, ani po delší době. Přípravek CARDUMAX užívala jiná osoba a přípravek SANOGEL užívaly dvě osoby a hodnocení stejné.
NAHORU