loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Herb Pharma Botuceutical Gold - biotechnologické sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ 30 ml + Botuceutical - biotechnologické sérum na otoky a váčky pod očima 15 ml

28.08.2017

S výrobkem Botuceutical jsem spokojená a určitě si objednám další.

24.08.2017

Se sérem na oční váčky jsem velice spokojená. Opravdu mi pomáhá, otoky mám mnohem menší.

04.08.2017

Biotechnologické sérum používám již víc jak měsíc, teď již jen jednou denně, jelikož je mi již skoro 70 a mám dost výrazné vrásky na čele a mezi obočím, tak těžko posoudím, jestli mi pomáhá. Ale je fakt, že se cítím moc dobře a připadá mi, že se vrásky "umoudřily" a určitě nejsou hlubší. A myslím si, že i ten pocit je dost důležitý. Určitě si  ho zakoupím znova.

24.11.2016

Přípravek Botuceutical Gold používám 10 let, to mluví za vše.

21.10.2016

Jsem s produktem Botuceutical Gold velmi spokojena. Má určitě vliv na moje vrásky a kruhy pod očima.

18.10.2016

Upřímně jsem spokojená s produktem Botuceutical. Po třech týdnech už jsem viděla rozdíl.

10.10.2016

Dobrý den, Botuceutical Gold používám více než deset let a je opravdu to nejlepší, co jsem na našem trhu objevila. Moje pleť je čistá, vrásky se minimalizují a cítím se i psychicky dobře. Pokud mi dojde a nemám ho, tak vyzkouším něco jiného, ale vždy se musím vrátit k Botuceuticalu Gold. Vřele doporučuji ženám po padesátce, mně je už 65 a nikdo mi to nevěří, proto se přikláním k této péči a myslím si, že je to dáno tímto zázrakem.

07.10.2016

Přípravek Botuceutical Gold používáme s manželkou 10 let, není potřeba žádné jiné péče.

07.10.2016

Produkty Botuceutical Gold a Hydroceutical používám již 4 roky a jsem s nimi velice spokojená. Musela jsem ale vysadit tuto kosmetiku po dobu 3/4 roku z důvodu financí. Bohužel se to projevilo i na mé pleti, která začala být více unavená a povadlá. Nyní tuto kosmetiku používám nadále. Pleť mám vypnutou, vyhladily se mi vrásky. Hydroceutical používám pouze, když mám pod očima vysušenou pleť a jsem hodně unavená. Jinou kosmetiku nepoužívám. Vždy ale při zakoupení této kosmetiky preferuji obchod s nejnižší cenou. Myslím si, že je tato kosmetika srovnatelná s kosmetikou výrazně dražší. Neměnila bych.

07.10.2016

Výrobek Botuceutical Gold jsem si u Vás objednala nejméně čtyřikrát, to svědčí o tom, že mi naprosto vyhovuje. Určitě si ho opět nechám poslat! Také jsem od Vás obdržela tónovací krém, aniž bych si jej objednala a to je také super!

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK