loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Energy Balneol 100 ml

2016-10-06 10:02:11

Po operaci páteře můžu posoudit výborné účinky Balneolu. Je výborný, člověk se vypotí, záda si odpočinou, uleví se od bolesti a má příjemnou vůni. Určitě objednám znovu. Tělový a masážní olej - Devatero kvítí má zvláštní vůni, která mi moc nevyhovuje, ale záda se po něm opravdu uvolní, nezpůsobuje žádné vyrážky, ekzémy, nic. S výrobky jsem tudíž velmi spokojená.

2014-12-29 08:56:52

Měl jsem velké bolesti části zad. Už po třetí koupeli se bolesti ztrácely. Plná spokojenost.

2014-11-18 13:51:52

S koupelí Balneol jsem doopravdy velmi spokojen. Ten pocit, že se můžu daleko lépe pohybovat, je krásný. I v noci při otáčení není problém, žádná bolest. Líp to popsat neumím. Děkuji.

2014-11-10 08:08:28

Produkt Balneol mi velice pomohl od bolesti zad i páteře. Jenom neodhadnu teplotu vody. Když je velmi teplá, je zle. Musí být spíš chladnější!!!

2013-10-21 11:17:08

Balneol je přírodní produkt, který nezatěžuje tělo, uvolní svaly a zablokovanou páteř. Pomáhá mi při jakékoliv bolesti svalů a páteře (v začátku). Dvacetiminutová koupel a bolest postupně odchází. Hlavně bolesti z nachlazení a po námaze. Mám s tímto výrobkem dobré zkušenosti. Jen trochu špiní vanu, ale stačí přetřít a je to.

2013-06-18 11:50:28

Varicann byl pro maminku - je velice spokojena, užívala předtím na křečové žíly jiný produkt také s konopím, který pomáhal, zkusili jsme tento a zdá se, že působí ještě lépe, naběhlé žíly se podstatně zmenšily, kůže v okolí již není fialová, ale pouze trochu začervenalá. Protektin mažu na lupénku, v kombinaci s koupelí Balneol vynikající, na některých místech červené skvrny vymizely úplně, jinde ustupují. Colafit užívají děti, syn měl nějaké kloubní potíže, pro doléčení a další prevenci jsem zkusila tento čistý kolagen - nové obtíže již nenastaly, ale v tomto případě se jedná o dlouhodobou a skrytou záležitost, takže přímé účinky nemohu posoudit. Fakt je, že kostičky děti přijímají bez problémů, mají z nich legraci. Grepofit jsem koupila preventivně pro období nachlazení, zatím nemám úplně odzkoušeno, ačkoli několik kapslí jsme už užili při náhlé bolesti v krku a rýmě a zdá se, že zabraly. Lipsticann je výborný - vyléčený opar a rozpraskané rty.

2009-11-18 14:53:57

Ráda bych se s Vámi podělila o zajímavou zkušenost s Vaším produktem Balneol. Normálně ho používáme do koupele a vždycky krásně osvěží. Minulý týden jsem si při pádu ze schodů narazila prsty na nohou. Na druhý den prsty a chodidlo otekly a hrály všemi barvami. Napadlo mě použít Balneol do koupele chodidel pro úlevu. Použila jsem koncentrovanější roztok, to znamená, množství určené pro celou vanu jsem dala do 10 l vody. Ponořila jsem si nohy do tohoto roztoku a během 20 minut jsem mohla pozorovat změny. Barva mizela a otok se viditelně zmenšil! Zdálo se mi to téměř neskutečné. Další den večer jsem proces zopakovala a výsledek byl stejný, během 20 minut viditelné změny. Napětí a otok, únava a bolest byly pryč, nemluvě o barvě, která zase zmizela. Díky tomuto produktu byla regenerace neuvěřitelně rychlá a já jsem za dva dny mohla obout normalní boty. Děkuji!

2009-11-18 14:53:57

Balneol používám již delší dobu, velmi se mi osvědčil, od dětství trpím na atopický ekzém a používání Balneolu mi přináší úlevu v tomto ohledu, ale rovněž při občasných bolestech zad.

2009-11-18 14:53:57

Balneol - používám ho a dělá mi moc dobře.
NAHORU