loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Herb Pharma Aurecon spray 50 ml

20.01.2014

Aurecon spray velmi dobře rozpouští maz. Omylem jsem zakoupila sprej místo kapek. Ten je ale mnohem účinnější než kapky. Dříve jsem měla jiný sprej, a ten mi připadal, že má mnohem větší tlak a aplikace byla nepříjemná. Syn aplikaci spreje jiné značky odmítl, Aurecon sprej mu nevadí.

28.05.2013

Aurecon spray je velmi účinný.

22.01.2013

Aurecon spray opravdu funguje tak, jak je popsáno v příbalové informaci. Často chodím plavat a trpím na zaléhání uší po vniknutí vody. Poprvé jsem vyzkoušela tento spray a jsem velmi spokojená. Maz se uvolnil a s použitím Aurecon ušních svíček mi uši odlehly.

30.10.2012

Dobry den, zkušenosti: Aurecon spray - syn měl opakované záněty středního ucha a tvořily se mu zátky v uchu, proto jsem zakoupila tento spray, kterým čistím oběma dětem uši. Žádné potíže se od té doby neobjevily a je to bezpečnější způsob čistění uší než vatovými tyčinkami. Masážní drbátko hlavy - je to božský zážitek, jen škoda, že to úplně nefunguje, když se tím drbe člověk sám - musí někdo jiný...Hlíva ústřičná - syn měl bradavici na noze, zralou na chirurgicky zakrok. Chtěla jsem ještě zkusit bezbolestnou metodu - podávala jsem mu dvakrát denně vysypanou tobolku hlívy do pití. Po cca 3 týdnech bradavice sama vypadla.

01.11.2009

Dobrý den, jelikož mám neustále problémy s pravým uchem a jednou za čas musím zajít na ORL na výplach, chtěla jsem vyzkoušet Aurecon ušní kapky s peroxidem a Aurecon spray. Tato kombinace se mi velice osvědčila. Jsou prostě výborné.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK