loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Omega Pharma Arterin 60 tbl.

21.11.2017

Využíval jsem celé jedno balení Arterinu a má to cosi do sebe. Po odběru krve jsem měl o něco nižší hodnoty cholesterolu.

21.08.2017

Arterin opravdu funguje. Snížila jsem hodnotu cholesterolu z 8,9 na 5,9 za pouhý měsíc.

16.08.2017

Arterin jsem užívala již před tím. Dostala jsem jednu dávku od známé a protože jsem byla velice spokojena, objednala jsem si další balení. Nevím jak třeba ostatní uživatelé, ale mně velice pomohl. Samozřejmě se k tomu problému snažím i zdravě jíst. Proto bych z mé strany výrobek doporučila.

09.08.2017

Arterin mi snížil cholesterol o 1 stupeň, mému bratrovi na 3,5. Zatím celkem spokojenost.

23.06.2017

Pokud jde o produkt Arterin, zaznamenala jsem díky jeho užívání velice pozitivní výsledky. Dlouhodobě se mi hladina celkového cholesterolu pohybovala v hodnotách 6,5-6,8 mmol/l. Dietou se mi sice podařilo snížit celkový cholesterol na 5,9 mmol/l, avšak v srpnu loňského roku se v rámci preventivní prohlídky tato hodnota vyšplhala již na 7,0 mmol/l a LDL cholesterol na 5,15 mmol/l. Na internetu jsem objevila tento produkt a po využívání prvního balení a mírné úpravě životosprávy jsem si nechala udělat kontrolní vyšetření. Výsledky ohromily nejen mě, ale i mou lékařku: celkový cholesterol 4,65 mmol/l a LDL cholesterol 3,16 mmol/l. Takovéto hodnoty jsem u sebe nezaznamenala minimálně posledních 10 letech (letos mi bude 65 let). Jelikož jsem léčbu statiny odmítla pro jejich značné nežádoucí účinky, hodnotím Arterin jako super přírodní doplněk stravy a pokračuji i nadále s jeho užíváním.

13.06.2017

S produktem Arterin jsem velmi spokojena, po necelém měsíci užívání se mi cholesterol snížil o 1,5 stupně. Hrozilo mi nasazení léků na snižování cholesterolu, který mi loni z ničehož nic vystoupil až na 8,3 a žádnou dietou se nedařil srovnat do únosné míry. V srpnu při kontrolním odběru byl 7,8 a na základě toho jsem začala brát Arterin. V září další kontrolní odběr již byl 6,3 a vyšší hladina je způsobena hodnotou HDL cholesterolu.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK