loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Chemek TopGold - Arnikový balzám s kostivalem - chladivý 200 ml

2014-12-09 07:32:58

Produkty TopGold - Arnikový balzám a Escinol - průnikový gel na klouby jsem objednávala pro své rodiče. Moje 72 letá maminka Escinol používá již velmi dlouho. Trpí silnými bolestmi kloubů a vyzkoušela mnoho přípravků, ale pouze přípravek Escinol jí přináší úlevu. Dříve byl běžně k dostání v lékárnách, ale nyní z pultů úplně zmizel a dokonce mi bylo mnohokrát řečeno, že se již nevyrábí. Napadlo mě podívat se na internet, kde jsem gel objevila a babičce objednala. Moje maminka na něj nedá dopustit a každému ho doporučuje, je s ním velmi spokojená. A jelikož můj 78 letý tatínek si ho od ní také půjčuje, objednávala jsem dvě balení, aby měl každý svoje.

2013-12-09 12:40:02

Vše je výborné, Arnikový balzám pomáhá, uklidňuje. Arniku jako takovou znám a užívám ji již dlouho. Existuje hodně druhů. Je dobrá proti bolesti a je krásně chladivá.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, oba produkty splnily to, co jsem od nich očekával, tzn. pomohly. Hořčík proti křečím v nohou, ten užívám již několik let. Arniku jsem vyzkoušel poprvé - vzpomněl jsem si na babičku, která si s ní potírala unavené končetiny apod. V kombinaci s kostivalem a kaštanem je to výborné a mažu si tím problémové partie (nohy, záda, zraněné rameno) obvykle 2x denně a je to na několik hodin lepší. Dobře, že jste se připomněli, hned si další objednám.

2012-10-30 00:00:00

Zdá se, že se bolesti v nohou zlepšují. Asi dobrá kombinace arniky, kostivalu a kaštanu. Celkově pozitivní, Arnikový balzám doporučuji.

NAHORU