loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Energy Annona forte 30 ml

2017-04-20 07:32:44

U produktu Annona forte je velice zdařilé dávkování. Toto byla již druhá lahvička, kterou jsem si zakoupila. Moje subjektivní pocity jsou velice příznivé, jen nedokážu posoudit léčebné účinky, protože léčba mé nemoci není ještě ukončena. V každém případě jsem se cítila lépe, hlavně po psychické stránce.

2016-09-27 09:25:12

Jsem studentka. Produkt Annona forte jsem si objednala na základě doporučení jedné bylinkářky kvůli posílení imunity, jelikož jsem měla opakované  záněty močových cest po dobu dvou let. Lékaři už nevěděli co mi nabídnout a pořád jen užívat ATB nejde. Současně jsem užívala denně cca 800 mg brusinek v tbl (přibližně rok a půl, zprvu nárazově při potížích, později i preventivně). S přípravkem Annona forte se problémy postupně mírnily, až po týdnu zmizely (tehdy jsem byla neuvěřitelně šťastná, že jsem se toho konečně zbavila), a tak to zůstalo po 3 týdny až do týdenního vysazení, po kterém se mi potíže vrátily. Ještě dva týdny jsem kapala přibližně 4 kapky 3x denně. Nyní potíže nemám a držím se jen příjmu tekutin kolem 3 litrů za den, neberu nic. Jsem spokojená, buď díky výbornému placebo efektu, nebo díky skutečnému účinku.

2015-02-23 09:07:58

Ruticelit šampon - jsem s ním spokojená a budu si kupovat další. Psyllium funguje a je skvělá i cena. Annona forte - kdo má dědičnou rakovinu, tak ocení spolu s Regalenem (vitalita, optimismus). S výrobky firmy Energy jsem spokojená a kupuji další (má to výsledky). Prostě malé i střední zázraky:-).

NAHORU