loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Finclub Fin Aleracaps 24 kapslí

12.10.2016

Fin Aleracaps je bezvadná věc. Pokud to přestanete distribuovat, budu mít obrovský problém, protože nic jiného mi buď nefunguje nebo to nemůžu.

25.07.2014

Přípravek Fin Aleracaps mohu jen doporučit. Při dávkování 2x denně výrazně snížil mé alergické reakce na pyl trav.

03.06.2014

Grepofit - zakoupeno pro opakované angíny. Udělaná několikaměsíční kůra z více balení - problém nevyřešilo, ale zdravotní stav alespoň pod kontrolou. V případě 1 týdne přerušení v užívání, stav okamžitě zhoršený, krční mandle zduřelé a bolestivé. Po opětovném nasazení viditelné zlepšení. Nyní stav bez známek potíží, avšak s jarním obdobím a vyššími teplotami se stav vždy zlepší. Nejhůř je v zimním období, ale možná díky kůře s Grepofitem zabráněno vyoperování krčních mandlí. Fin Aleracaps - zakoupeno pro pilovou alergii. Tableta první pomoci, aplikujeme výjimečně. V pravidelném užívání Peralgin. Tento zabírá jak na pilovou alergii, tak na migrény. Na pilovou alergii užíváme 3x denně, střídáme s Intocelem, tzn. teď užíváme tři týdny Intocel 2x denně po 10 kapkách, v pohotovosti máme tabletu Fin Aleracaps. V týdnu přestávky užíváme 3x denně pouze Peralgin. Alergie 7 letého kluka víceméně pod kontrolou. Imunit 5PreveMax - zakoupeno při pomoci s oslabenou imunitou v důsledku nachlazení (rýma, kašel). Děti doslova milují pro jemně nasládlou chuť. Skutečně fungující lék v boji s virózou!

05.05.2014

Fin Aleracaps mám vyzkoušený, pomáhá mi zvládat alergii na potraviny. Věřím, že funguje, cítím se lépe.

23.04.2014

Fin Aleracaps pomáhá - průběh alergie je lehčí. Beru druhý rok.

11.09.2013

Aleracaps je to jediné, co mohu bez problémů užívat a co mi opravdu pomáhá! Doufám, že to nepřestanete distribuovat, to už bych neměla nic. Dlouho mi trvalo, než jsem tento přípravek objevila a jsem maximálně spokojená!! Mohu dýchat!

01.11.2009

Velice ráda se s Vámi podělím o spokojenost s vynikajícím účinkem přípravku Allermin. Objednala jsem ho pro svého syna, kterého již několik let trápí silná alergie na seno a na pyl. Nejde ani popsat silnou úlevu a lehký průběh tohoto pro syna nelehkého období, a to díky Allerminu. Užíval celá léta tablety doporučené z alergologické poradny, ale s nulovými nebo velmi malými účinky. Budeme jej objednávat i nadále. Mohu všem jen doporučit. Za tento přípravek moc děkujeme.

01.11.2009

Dobrý den, Allermin i Biomare užíváme již několik let a stále je máme doma po ruce. Obojí nám velmi pomohlo zvýšit imunitu a zbavit se alergických potíží. V současné době opět máme obojí objednané.

01.11.2009

Dobrý den, používání Intocelu spolu s Fin Aleracaps má úžasné účinky. Podnět byl v referencích jednoho uživatele, a tak jsme zkusili. Můj syn (15 let) trpí od 4 let alergiemi na trávy, pyly, ale také na srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu tuto kombinaci v srpnu před sezónní alergií a neměl vůbec žádné potíže. Zkusíme nasadit ještě před jarní sezónou a uvidíme. Všem doporučuji zkusit.

01.11.2009

Vážení, s Peralginem jsem relativně spokojen. Účinější mi přijde přípravek Allermin, ale jeho cena je astronomická. Účinek Peralginu byl někdy dokonce takový, že jsem mohl projít loukou bez požití běžných antihistaminik. Někdy zkrátka nestačil. To zčásti připisuji tomu, že jsem Peralgin užíval jen v případě potíží, nebo alespoň jejich očekávání, čili ne celou alergickou sezonu. Příští rok jej budu užívat znovu.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK