loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Alavis ALAVIS™ Duoflex 387 g

02.10.2017

Alavis užíváme již druhou dávku a je to jediný prostředek, který skutečně pomáhá. Manžel a moje spolupracovnice má artrozu III.st. a já revmatoidní artritidu, také svoji dávku dostává náš vlčák - 7 let, který má problémy s klouby.

20.06.2017

Jsem po 3. operaci kolene od roku 2008 - 2010. Měl jsem velké problémy a neustále v koleni krev, vodu a to asi 20 krát. Neustále byl v koleni zánět a chrupavka mě dost často bolela. Produkt ALAVIS™ Duoflex používám 3 měsíce, pak pauza, další 3 měsíce a opět. Zmizel zánět, chrupavka nebolí a pohybuji se tak, že jsem se po 8 letech vrátil k fotbalu. Koleno vydrží 45 minut plnou zátěž. Je to pro mě super. Sice už nemohu trénovat 3 krát týdně, ale 1 až 2 krát týdně trénink snesu. Pracuji jako dělník celý den na nohou.

15.06.2017

Velmi ráda se podělím o zkušenost, tu nejlepší! Produkt ALAVIS™ Duoflex užívá moje fenka, která trpí artrózou, a přestala téměř chodit. Měla velké bolesti. Poradili mi Alavis Duoflex pro koně, a hodně jí pomohl, zase běhá a evidentně se jí ulevilo. Moc děkuji, a přeji hodně úspěchů a krásný den.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK