loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Herb Pharma Adenol spray do hrdla proti chrápání 50 ml

09.11.2016

Se sprejem ADENOL jsem velmi spokojená, zvlhčí krk a tím zabraňuje spánku s otevřenými ústy a tím i chrápání. Výborný.

22.12.2014

Adenol spray do hrdla proti chrápání je účinný na chrápání pouze ve spojení s Adenol kapky proti chrápání. Pomohl i jako dezinfekce do krku v případě virózy (pokud někdo není schopen kloktat), ostatní spreje s větším rozstřikem ho „natahují“.

24.11.2014

Výrobek Adenol spray jsem zakoupila pro manžela a mohu říci, že se konečně vyspím.

30.10.2014

S Adenolem jsem spokojená, má příjemnou osvěžující chuť a co je důležité, že se manžel vyspí a nemusí spát ve vedlejší místnosti, neboť chrápání je v naší rodině zřejmě dědičné. Adenol pomáhá.

17.04.2014

Asi jsem od Adenol spraye čekala víc. Nebo spíš jsem doufala ve větší účinek. Prý stále chrápu, možná trochu méně nahlas. To je postřeh okolí. Z čeho ale já mám radost je, že mě v noci moje chrápání už nebudí. Dříve se mi stávalo, že jsem se vzbudila i několikrát za noc. Chuť Adenolu je pro mne příjemná a před usnutim se mi lépe dýchá.

08.08.2013

Při užívání Adenol spreje byly první 3 dny bez reakce, ale potom to začalo fungovat. Žena mi už nenadává a je to v pořádku.

19.03.2013

Adenol proti chrápání mohu jen doporučit. Jak sprej tak kapky působí cca do 20ti minut po nastříkání (nakapání stačí jen na polštář, nemusí se použít aromalampa). Manželův chrápající řev přešel do tichého pochrupování, kdo nezažil, nepochopí. Opravdu to funguje!

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK