loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Grulich Acerola vitamín 100 g

23.11.2017

Doplněk stravy Acerola mohu jen chválit, mně byl doporučen jako prevence proti zánětu močového měchýře, ale i při prvních příznacích - zvýšila jsem dávkování a to zafungovalo, dále jsou tam i vitamíny řady B, které jsou výborné na nervovou soustavu atd.

02.09.2016

V přípravku Acerola vitamín je vitamín C přírodní a v porovnání s ostatními přírodními vitamíny C má i dobrou koncentraci vitamínu C. Po pravdě přiznám, že nejsem schopen jednoznačně vycítit, nebo vnímat, zda mi jeho užívání pomohlo, nebo ne. Dosažený efekt vidím například v tom, že jsem přečkal chladnější měsíce celkem v pevném zdraví a rychleji jsem se zotavil s nachlazení.

13.02.2015

Acerolu volím místo syntetických C vitamínů. Nebyla jsem za 10 měsíců nemocná, a to žiji a pracuji v Praze, jezdím 2x denně MHD. Virózy a chřipky řádí pořád, zejména v těchto měsících. Působí fantasticky, rozdíl je patrný také po firemním večírku, alkohol (v rozumné míře) nepůsobí druhý den potíže, odbourává se rychle (máme s kolegyní dietu, takže základ není tučné jídlo). Doma dávám také manželovi, který trpí chronickou rýmou a má o 70 % menší projevy.

30.09.2014

Acerolu vitamín doporučuji na 100 %.

14.05.2014

Díky produktu Acerola vitamín mám zdravější a lepší pleť. Dlouhodobé účinky viditelné i na vlasech a nehtech.

18.11.2013

Acerola vitamín je pravděpodobně nejúčinnější vitamín C na našem trhu ještě v dostupné ceně. Nejlépe se rozpustí v čaji, ve vodě tvoří žmolky (v jogurtu jsem to také zkoušela). Doporučuji. Objednám příště znovu.

02.07.2013

S Apiglukanem jsem velmi spokojená již nejméně 5 let. Používám ho nepravidelně. Osvědčil se mi při nachlazení, bolestech v krku, lehké bolesti zubu - při podrážděných dásních...1 lžička do 1/4 hodiny ulevuje od bolesti. Acerola vitamín je určitě lepší než tabletkový vitamín C. Používám ji hlavně jako nápoj na cesty - 1/2 lžičky do 3 dcl vody.

10.12.2012

Dobrý den, Acerolu vitamin 100g  používám pravidelně každé ráno 1 lžičku (v případě nachlazení i 1 a 1/2 lžičky) a mám výborné zkušenosti. Vitamín C mně výborně povzbudí a nastartuje, necítím se vůbec unavená a jsem ve výborné kondici po celý den - nahrazuje mi kafe. Vitamín C ale nepiji odpoledne a večer, protože bych nemohla vůbec večer usnout.

30.10.2012

Ano, s produkty Acerola vitamín a Apivitamin jsem velmi spokojen, jediné "céčko", které funguje. Odebírám čajovou lžičku k raní lisované ovocné šťávě, neznám, co je to nachlazení. Brzy budu objednávat další.

30.10.2012

Dobrý den, Acerolu používáme jen krátce, ale zdá se, že má příznivý vliv na snížení nemocnosti.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK