loading

Rakytníkový olej po opalování Multiaktiv sprej 50 ml

Značka: Terezia Company | Kód: zAKCE0094
Terezia Company Rakytníkový olej po opalování Multiaktiv sprej 50 ml
Novinka

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Rakytníkový olej po opalování Multiaktiv ve spreji bez parfemace obsahuje rakytníkový a jojobový olej. Rakytníkový olej ve spojení s jojobovým olejem zvyšuje pružnost a vitalitu v místech zhojených ran, chrání a regeneruje přehřátou pokožku, vyživuje kůži u dlouhodobě ležících pacientů nebo osob trpících ekzémy, hydratuje a ošetřuje podrážděnou kůži od sluníčka.

Kdy Rakytníkový olej po opalování Multiaktiv sprej pomáhá:

 • Chrání, regeneruje, vyživuje, hydratuje a ošetřuje pokožku.
 • Má příznivý vliv při proleženinách a ekzémech.
 • Pomáhá při podchlazené a přehřáté pokožce.
 • Regeneruje pokožku v místech zhojených ran.

Produkt Rakytníkový olej po opalování Multiaktiv sprej obsahuje:

 • Rakytníkový olej - má výrazné regenerační a zklidňující účinky. Díky vysokému obsahu antioxidantů a esenciálních mastných kyselin pomáhá minimalizovat dlouhodobé účinky expozice na slunci. Rakytníkový olej napomáhá efektivně hydratovat, vyživovat a zklidňovat vysušenou pokožku. Aktivně pomáhá regenerovat suchou popraskanou kůži a zanechává ji jemnější a hebkou. Plody rakytníku obsahují komplex výživných látek, které poskytují po¬kožce potřebnou výživu, odolnost. Rakytníkový olej obsahuje také vysoké množství přírodního beta-karotenu, který aktivuje melanocyty k vyšší produkci pigmentu a tím chrání pokožku. Množství karotenu (provitaminu A) v rakytníku je několikrát vyšší než v mrkvi a tykvi.
 • Jojobový olej - je jeden z nejvzácnějších přírodních olejů. Je vhodný pro každý typ pleti včetně citlivých a náročných typů. Obsahuje jinde nenahraditelné cenné látky. Nevyvolává ani alergické reakce. Je zařazen mezi rostlinné oleje, ale v podstatě se jedná o kapalný vosk s vysokým obsahem OMEGA nenasycených mastných kyselin a vitaminu E. Pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a při pravidelném užívání se suchá, podrážděná a citlivá kůže stává odolnou.

Složení:

 • Energie - tonus - únava
 • Přirozená obranyschopnost / imunitní systém
 • Normální stav pokožky
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Normální trávení

Přídatné látky:

Ethylhexyl stearate - Ethylhexyl palmitate, C12-15 Alkyl benzoate, Cyclopentasiloxane

Jak používat:

Aplikujte dle potřeby.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Pouze pro vnější použití. Rakytníkový olej po opalování neobsahuje ochranný faktor. Sprej je primárně určený na ošetření pokožky po opalování. Bez parfemace. Skladujte při teplotě 18-25 °C.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky po opalování.

V naší nabídce naleznete také knihu Rakytník - Zázračná rostlina, oranžový poklad... (Jiří Bajer) a další přípravky s rakytníkem řešetlákovým.

Pro větší intenzitu opálení doporučujeme kombinovat s přípravkem FitMe Slim & Sun 100 tob.

Informace o značce Terezia Company

Společnost TEREZIA COMPANY byla založena v roce 1990 a zabývá se vývojem, výrobou a distribucí 100% přírodních doplňků stravy z léčivých hub a rostlin. Naší základní filozofií je, aby se výrobky dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě, proto při výrobě nepoužíváme konzervační látky, chemická barviva, chuťové regulátory ani přídatné látky nebo příměsi, které zlevňují produkty a nejsou účinnými složkami výrobku. Naše výrobky, které pocházejí ze 100% přírodních zdrojů komplexně pomáhají posílit imunitu, vypořádat se s virovými onemocněními, posílit zdraví a psychickou pohodu. Suroviny pocházejí z tuzemska a výhradně ze států Evropské unie. Všechny naše výrobky se vyrábí na území České republiky s českými pracovními silami. Kvalita surovin, průběh výrobního procesu a hotové výrobky podléhají kontrole dle platných právních norem.

KONTAKT: TEREZIA COMPANY, s. r. o., Na Návrší 997/14, 140 00 Praha 4.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Terezia Company

NAHORU