loading

R2 Zklidňující emulze s Lactokine - po ozařování 168x1 g

Značka: Medicalfox | Kód: z4882
Medicalfox R2 Zklidňující emulze s Lactokine - po ozařování 168x1 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

R2 Zklidňující emulze s Lactokine představuje druhý krok léčby určené ke zklidnění podrážděné pokožky v průběhu a po ukončení radioterapie.

R2 hydratuje pokožku, aniž by obsahoval složky, jako jsou oleje, parfémy nebo částečky kovu, které by ji mohly ještě víc poškodit. Emulze R2 rovněž poskytuje ochranu před paprsky UVA a UVB a snižuje tak riziko reakce na sluneční světlo, ke které při léčbě dochází.

R2 je určený pro použití společně s R1 Chladící gel s Lactokine 30x6 g v rámci dvoufázového systému R1R2. Není určený k samostatnému použití.

Složení:

purified water, octocrylene, C12-15 alkyl benzoate, milk protein, caprylyl methicone, octinoxate, avobenzone, corn starch, glycerin stearate, glycerin stearate citrate, glycerin stearate SE, ceteareth-20 & cetearyl alcohol, sodium hydroxide, ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, edetate disodium

Jak používat:

Emulzi používejte při pokojové teplotě. Naneste obsah sáčku v silné vrstvě na postižené místo minimálně 3x denně a před spaním. Před ozařovací dávkou nesmí být emulze na pokožce. Prosím uvědomte si, že pokud budete emulzi do pokožky vtírat, můžete ji ještě více podráždit. Emulzi R2 na pokožku jemně naneste. Pokračujte v používání R2 ještě alespoň dva týdny po ukončení radioterapie.

Balení:

168 x 1 g

Upozornění:

Pouze k zevnímu použití podle pokynů. R2 je bez parfemace, neobsahuje parabeny, benzen, antioxidanty ani kovy. Nesmí se používat na otevřené rány. Zabraňte kontaktu s očima. Ukládejte na bezpečném místě, mimo dosah dětí. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Uchovávejte při teplotě 15-30 °C. Obsahuje mléčný protein, který může u některých citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. Pokud dojde k alergické reakci, přerušte používání přípravku a poraďte se se svým lékařem.

Informace o značce Medicalfox

Společnost MEDICALFOX s.r.o. je dlouholetým partnerem největších velkoobchodních lékárenských společností Phoenix a.s., Pharmos a.s., Gehe Pharma a.s. a Aliance Healthcare s.r.o., sdružených v Asociaci velkodistributorů léčiv, která obhospodařuje rozhodující podíl na trhu zdravotního materiálu v ČR a společnosti Vétoquinol s.r.o., která zaujímá dominantní postavení na trhu s veterinárními produkty.

Na český lékárenský trh dodáváme výrobky nejvyšší kvality v oboru cryoterapie, obvazů, bandáží, náplastí, ale i potravinových doplňků apod. Vzhledem k vysoké kvalitě a příznivé ceně se naše výrobky staly populární nejen u široké veřejnosti a v lékařských kruzích, ale i u největších sportovních klubů. Jsme několik let pravidelnými dodavateli a partnery fotbalových, hokejových, basketbalových, házenkářských, futsalových a jiných, zejména prvoligových klubů. Podporujeme však i výkonnostní sport a sportovce v těch nejmenších klubech.

KONTAKT: MEDICALFOX s.r.o., Rybná 682/14, 110 00 Praha 1 - Staré Město.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU