loading

ProIntim krém pro ženy i muže 50 ml

Značka: MedicProgress | Kód: z50444
MedicProgress ProIntim krém pro ženy i muže 50 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

ProIntim krém pro ženy i muže je jemný a pečující krém pro regenerační péči a zklidnění pokožky intimních partií.

ProIntim krém pro ženy i muže obsahuje BioEcolii®, látku, která napomáhá udržení přirozené mikroflóry a zklidnění pokožky po podráždění. Spolu s ostatními složkami zajišťuje antimikrobiální účinek. Účinné látky napomáhají ke zvýšení odolnosti pokožky intimních partií.

ProIntim krém pro ženy i muže je vhodný pro použití:

  • po holení,
  • po depilaci,
  • při pocení,
  • po koupání,
  • při jiném podráždění.

Složení:

Aqua, Glyceryl stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl alcohol, Cetyl palmitate, Caprylic/Capric triglyceride, c12-15 alkyl benzoate, Cyclomethicone, Macadamia ternifolia seed oil, Coco-caprylate/Caprate, Sodium benzoate, Potasium sorbate, Alpha-glucan oligosaccharide, Carbomer, Parfum, Limonene

Jak používat:

Naneste dostatečné množství krému na pokožku a rozetřete.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 5-25 °C. Chraňte před mrazem. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky intimní hygieny.

Informace o značce MedicProgress

MedicProgress jako mladá, zato však dynamicky se rozvíjející firma klade důraz zejména na vývoj a aplikaci jeho výsledků za spolupráce s lékaři a vědci z České republiky, Evropské unie i ostatního světa. Dohlíží na přísné dodržováni mezinárodně certifikovaných výrobních postupů, přičemž prioritou je vlastní produkce, snaha přicházet s novinkami, či zlepšování parametrů zavedených, známých přípravků. MedicProgress tedy progresivně rozvíjí nejen funkční vlastnosti přípravků, velký důraz je kladen též na aplikační jednoduchost, komfort, zkrátka "dobrý pocit" plynoucí z jejich užití. MedicProgress principiálně odmítá jakékoliv testování přípravků na zvířatech a u stanovení biokompatibility a bezpečnosti pro člověka využívá alternativních metod.

AKCE: k objednávce vybraných produktů značky MEDICPROGRESS obdržíte OrthoHelp Emulgel 2 x 5 ml ZDARMA. Akce platí do 31. 10. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU