loading

Probiotika + Prebiotika

Značka: Natural Medicaments | Kód: zBN0012 | Doplněk stravy
Natural Medicaments Probiotika + Prebiotika
Dárek
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakupte produkty značky Natural Medicaments nad 599 Kč a získáte dárek: Viva Enzym 30 kapslí
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Balení obsahuje:

Probiotika 60 kapslí

Prebiotika Optimal 30 sáčků

Probiotika jsou jedinečnou a vyváženou kombinací probiotických kultur, která udržuje rovnováhu obranného systému střevní mikroflóry. 

Unikátní prebiotikum působící po celé délce tenkého i tlustého střeva; nová generace probiotik s prodlouženým účinkem.

Informace o značce Natural Medicaments

Společnost NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roce 2001, zabývá se prodejem výběrových přírodních produktů a vývojem vlastních produktových řad, přičemž důraz je vždy kladen na kvalitu zpracování a pečlivý výběr přírodních složek. Hlavní filozofií společnosti je přístup k oblasti zdraví z pohledu přírodní, celostní a alternativní medicíny. NATURAL MEDICAMENTS – Vše pro vaše zdraví.

 Vivantis a.s.  Školní nám. 14, 537 01 Chrudim. IČ: 25977687

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
03.06.2019

Prebiotika Optimum splnila má očekávání. Velmi mě překvapil způsob balení do sáčků. Často cestuji a malé sáčky mohu vzít pohodlně s sebou.

31.05.2019

Po laparoskopické operaci v celkové anestezii, jsem po každém jídle pociťovala bolest v břiše, měla jsem nafouklé břicho. Každé jídlo pro mne bylo utrpením. Až po pravidelném užívání Prebiotik Optimum se mi trávení upravilo a cítím se mnohem lépe.

09.03.2019

Byla jsem spokojená s probiotiky i prebiotiky. Objednám určitě znovu.

100%

19.01.2020
Pro: vše perfektní
NAHORU