loading

Přírodní sprchovový olej Ylang a Pomeranč 100 ml

Značka: Holistic | Kód: kHOL015
Holistic Přírodní sprchovový olej Ylang a Pomeranč 100 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Prastaré vědní učení zvané holistika říká, že pro správné fungování lidského těla je potřeba harmonizovat všechny části lidské bytosti - tělo, mysl i duši. Z tohoto učení vychází kosmetika Holistic, k její výrobě jsou používány prastaré vědní postupy. Vyrábí se pouze malé množství v manufaktuře v srdci Českého Švýcarska, odkud také pochází používané byliny. Během skladování chráněna energií drahých kamenů a je uložena ve speciálních boxech z nezávadných materiálů. Kosmetiku pro vás připravují jen zaměstnanci, kteří jsou poučeni o jemnosti a citlivosti produktů.

Vyzkoušejte přírodní sprchový olej YLANG-POMERANČ pro celkovou a intimní hygienu žen i mužů. Oblíbený sprchový olej hydratuje a tím zabraňuje vysoušení pokožky, krásně voní a navozuje radostné pocity. Kombinace YLANG-POMERANČ působí jako afrodisiakum. Sprchový olej Holistic je vhodný pro každou pokožku, zvláště pak pro tu se sklonem k vysoušení.

Jak používat:

Zhruba 1/2 čajové lžičky oleje naneste na mokrou pokožku a rozetřete, vznikne vám mycí emulze. Jemnou masáží umyjte a promasírujte důkladně celé tělo a opláchněte vlažnou vodou.

Náš tip:

Po sprše použijte Růžový pleťový olej hydratační, docílíte tak daleko vyššího stupně hydratace a se suchou pokožkou se můžete rozloučit. Pokud netrpíte abnormálně suchou pokožkou, nemusíte po sprše sprchovým olejem používat další krémy či oleje a pokožka zůstane přirozeně vláčná a svěží.

Složení:

Přírodní sprchový olej obsahuje ylang-ylang silici, sójový olej, řebříčkovou silici, pomerančovou silici, extrakt z grapefruitového jádra a emulgátor z olivového oleje.

Informace o značce Holistic

Kosmetika Holistic - Ve jménu těla, mysli i duše

Kosmetika Holistic je první kosmetikou svého druhu na trhu. Vychází z učení prastaré vědní disciplíny holistiky, která tvrdí, že pro správné fungování celku je potřeba harmonizovat všechny aspekty lidské bytosti - tedy tělo, mysl i duši. Výsledným spojením těchto zásad a nejčistších surovin je unikátní kosmetika Holistic, která se vyrábí v malé manufaktuře v srdci Českého Švýcarska. V tomto regionu se také pěstuje většina použitých bylin. Bio oleje, které jsou u nás nedostupné, se nakupují z nejčistších zdrojů v Evropě. Kosmetiky Holistic se vyrábí zásadně malá množství podle prastarých a tajných receptur. Nepoužívají se chemické látky, vše je čistě přírodní.

Kosmetika s duší: Holistic

Do kosmetiky se přidávají nejdůležitější ingredience, jakými jsou láska a pozitivní energie. Pomáhá v tom nejenom jednotná filozofie všech zaměstnanců ve výrobě, ale také pí-technologie a síla drahých kamenů. Při skladování v prostorách společnosti Vivantis jsou výrobky Holistic uchovávány zvlášť od ostatního zboží ve speciálních boxech, kde je kosmetika Holistic energeticky chráněna energií drahých kamenů. Kosmetiku pro vás do balíčku připravují zaměstnanci, kteří jsou poučeni o jemnosti a citlivosti produktů a jsou to nekuřáci. Balíčky s kosmetikou Holistic přepravujeme pouze v obalech z přírodních zdrojů a na cestě jsou energeticky chráněny, aby nedošlo k jejich "znehodnocení" transportem.

Vyzkoušejte produkty Holistic a pokuste se o návrat ke kořenům vlastního bytí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Holistic

NAHORU