loading

Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE 125 ml

Značka: Simply You | Kód: z41897
Simply You Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE 125 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE je prémiový krém nejvyšší kvality s vynikající roztíratelností a s dvojnásobným množstvím účinných látek.

Priessnitz Mazání na žíly a cévy De Luxe obsahuje přírodní látky escin (z plodu jírovce maďalu) a flavonoidy (z červených listů vinné révy), jež jsou bezpečné a prověřené přírodní látky s šetrnými, příznivými účinky na kvalitu i funkce žilního a lymfatického systému.

Vstřebání těchto účinných látek je podpořeno přídavkem etanolu a mentolu. Žilní a cévní mazání Priessnitz přináší uživatelům nejvyšší kvalitu péče o dolní končetiny a příjemný pocit luxusu. Přípravek lze na končetiny aplikovat i v průběhu těhotenství a kojení.

Priessnitz® Mazání na žíly a cévy De Luxe doporučujeme užívat:

  • ulevuje od pocitu těžkých a unavených nohou,
  • příznivě působí na kvalitu a funkce žilního a lymfatického systému,
  • zklidňuje trnoucí a citlivé končetiny,
  • zvláčňuje a hydratuje kůži nohou,
  • zvyšuje odolnost končetin při praskání žilek.

Složení:

Aqua, Propylenglycol, Alcohol denat., Aesculus Hippocastanum extract, Carbomer, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Vitis vinifera leaf extract, Parfum, Amyl cinnamal, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Butylphenyl methylpropional, Limonene, Menthol, Sodium hydroxide

Jak používat:

Podle potřeby, nejlépe pravidelně rozetřete a vmasírujte do kůže dolníc končetin. Aplikaci je vhodné spojit s lymfatickou masáží.

Balení:

125 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Skladujte na suchém, čistém místě, chráněném před povětrnostními vlivy a slunečním zářením, při teplotě 15-25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další masážní přípravky.

Informace o značce Simply You

Společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. je dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí.

Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Kontakt: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


87%
Hodnocení
10.08.2017

Velmi mi produkt Priessnitz pomohl, na bolavé žíly super, problémy přestaly.

19.06.2017

Priessnitz Mazání na žíly jsem zakoupila již podruhé a jsem spokojená, žíly přestaly bolet.

19.04.2017

Priessnitz Žilní a cévní výživa i mazání na žíly mi velice pomahá, nohy mne tolik nebolí a nemám záněty žil. Manžel užívá Proval Extra již řadu let, je s přípravkem velice spokojený a ve svých 84 letech nemá problémy s prostatou. Super Česnek nám oběma pomahá proti chřipce.

19.04.2017

Priessnitz mazání hodnotím jako velmi dobré. Působil opravdu zklidňujícím pocitem.

12.10.2016

S produkty Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE, Priessnitz Kloubní mazání De Luxe a Priessnitz Žilní a cévní výživa Forte jsme já a maminka velice spokojeni. Já mám problémy s žílami a natékáním nohou. Léky od lékaře nemohu brát, mají vedlejší účinky. Vaše produkty mi moc pomohly. Jsem spokojena.

Další produkty od značky Simply You

NAHORU