loading

Preserve v akci

Preserve v akci

Zakladatel americké značky Preserve, Eric Hudson, už od mala nejraději trávil čas v přírodě. Po kariéře ve financích ho přírodní svět znovu vtáhl a inspiroval způsobem, který dal vzniknout jedné z nejzajímavějších ekologicky smýšlejících značek. Všiml si totiž, že lidé hodně třídí odpad, ale chybí výrobci, kteří by materiál využívali k recyklaci. Chytil se tedy příležitosti a založil Preserve. Firmu, které nejde jen o výrobu produktů a zisk, ale hlavně o dělání těch správných věcí pro naše životní prostředí a celou planetu.

Do vínku Preserve dostala hlavně udržitelnost. Skrze svůj vlastní projekt Gimme 5 firma sbírá a znovu využívá již jednou použitý plast od spotřebitelů, prodejců a recyklačních firem. Své produkty vyrábí ze 100% recyklovaných plastů, často z kelímků od jogurtů. Výhradně však z polypropylenu (PP #5). Ten je totiž zdravotně nezávadný, snadno se recykluje a neobsahuje žádné zdraví škodlivé ftaláty ani BPA (bisfenol-A).

Značka začala zubními kartáčky a přes škrabky na jazyk, holící strojky či kompostovatelná brčka se dostala až k praktickému nádobí. Koukněte na ty barvy! A nejen hezký a propracovaný design je její předností. O kvalitu je v Preserve taky postaráno. Všechny produkty vyrábí tak, aby sloužily co možná nejdéle a byly hlavně praktické. Žádné stylovky „na dvě věci“ nečekejte.

KONTAKT: Econea s.r.o., Plzeňská 157/98, Košíře, Praha 5 150 00.

 
Filtrovat
Značka
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

NAHORU