loading

Prebiotika Optimal 30 sáčků

Značka: Natural Medicaments | Kód: z55283 | Doplněk stravy
Natural Medicaments Prebiotika Optimal 30 sáčků
Doporučujeme
Bestseller
Sleva 43%
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Vegan
× Štítek Vegan garantuje složení pouze rostlinného původu.

Všechny veganské produkty

Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 43 %. Akční nabídka platí do 29.09.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Skladem také na prodejně v Praze
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Nová generace prebiotik pracující s cíleným uvolňováním v jednotlivých částech trávicího traktu.

Unikátní prebiotikum působící po celé délce tenkého i tlustého střeva; nová generace prebiotik s prodlouženým účinkem. Prebiotikum Optimal jsou funkční potravina, která normalizuje celkový zdravotní stav organismu tím, že selektivně podporuje růst a aktivitu zdraví prospěšných bakterií střevní mikroflóry.

Obsahuje fruktooligosacharidy (FOS*), jako uhlovodíkové polymery s třemi nebo více monomerními jednotkami, které nejsou tráveny ani vstřebávány v tenkém střevě lidského organismu a přecházejí do tlustého střeva, kde podporují růst zdravé střevní mikroflóry zejména bifidogenního typu.

Unikátní koktejl prebiotických fruktooligosacharidů s variabilní délkou řetězců, které se postupně rozkládají v celé délce tenkého i tlustého střeva. Tím je zajištěna unikátní podpora množení přátelských bakterií v celém trávicím traktu. Vysoká koncentrace fruktooligosacahridů podporuje množení bakterií zejména bifidogenního typu. Fruktooligosacharidy s variabilní délkou řetězce jsou odolné proti hydrolýze v horním trávicím traktu a přecházejí do dalších částí tenkého a tlustého střeva, kde podporují růst probiotických bakterií.

JEDNÁ SE O ZCELA UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP POSTUPNÉHO UVOLŇOVÁNÍ A ŠTĚPENÍ PREBIOTIKA. Díky tomu působí v délce celého střeva. Současná probiotika jsou většinou rozštěpena a strávena bakteriemi na konci tenkého střeva a na začátku tlustého střeva. Prebiotika Optimal obsahují unikátní směs prebiotických fruktooligosacharidů, která rovnoměrně podporuje růst přátelských bakterii ve všech částech jak tenkého, tak tlustého střeva. Prebiotika se postupně rozkládají a jedinečně tak zvyšují počet laktobacilů v tenkém střevě až 50x a počet bifidobakterií v tlustém střevě až 100x. V tlustém střevě prebiotikum navíc zvyšuje produkci butyrátu a tím je obnovena integrita střevní sliznice a omezen výskyt střevních zánětů.

Složení:

100 g fruktooligosacharidy*

*Jedlé uhlovodíkové polymery, které byly získány z potravních surovin fyzikálními, enzymatickými nebo chemickými prostředky a které mají prospěšný fyziologický účinek prokázaný obecně uznávanými vědeckými poznatky.

Dávkování:

1 sáček (6 g ± 5 %) 1-2x denně a to ráno (nebo ráno a večer), vždy před jídlem nebo během jídla rozpustit ve vodě, čaji nebo jiném nápoji a vypít. Sediment není na závadu a lze ho zkonzumovat. Je tvořen dlouhořetězcovými fruktooligosacharidy.

Po upravení stolice lze snížit dávkování na 1 sáček 1x za dva dny.

Balení:

30 sáčků

Upozornění:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další probiotika-prebitoika.

ČLÁNEK

Informace o značce Natural Medicaments

Společnost NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roce 2001, zabývá se prodejem výběrových přírodních produktů a vývojem vlastních produktových řad, přičemž důraz je vždy kladen na kvalitu zpracování a pečlivý výběr přírodních složek. Hlavní filozofií společnosti je přístup k oblasti zdraví z pohledu přírodní, celostní a alternativní medicíny. NATURAL MEDICAMENTS – Vše pro vaše zdraví.

Kontakt: Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
03.06.2019

Prebiotika Optimum splnila má očekávání. Velmi mě překvapil způsob balení do sáčků. Často cestuji a malé sáčky mohu vzít pohodlně s sebou.

31.05.2019

Po laparoskopické operaci v celkové anestezii, jsem po každém jídle pociťovala bolest v břiše, měla jsem nafouklé břicho. Každé jídlo pro mne bylo utrpením. Až po pravidelném užívání Prebiotik Optimum se mi trávení upravilo a cítím se mnohem lépe.

30.05.2019

Začala jsem užívat prebiotika Optimum. Dlouhodobě jsem měla problémy s trávením, nafouklé břicho i když jsem jedla málo, nepravidelné vyprazdňování, po jídle těžko v žaludku. Vím, že zdravá střeva posilují imunitu. Již po první týdnu užívání prebiotik opravdu nastala změna. Břicho je opět normální, chodím pravidelně na toaletu, nemám těžko v žaludku a celkově mám jiný pocit v břiše, což je subjektivní názor, ale jinak to vyjádřit neumím. Doporučila jsem svým známým.

12.03.2019

Zde jsem naprosto nadšená! U doplňků stravy či léčiv mám problém s polykáním tablet či kapslí. Velmi mi vyhovuje sypká forma, úžasná je vůně i chuť, což jsem nečekala a jsem mile překvapena, již do 3 dnů jsem pocítila zlepšení v zažívání i vyprazdňování, co se týká probiotik, pak je to pro mě jasný favorit a při příštím nákupu sáhnu po tomto produktu.

NAHORU