Principy ochrany soukromí na Prozdravi.cz

Prozdravi.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | +420 468 006 311
Menu

Pomáháme tam, kde je to nejvíc potřeba

Aukce: Adámkova cesta SMA

 

Zapojili jsme se do aukce pro Adámka se spinální muskulární atrofií (SMA).

 

Na video o Adámkově cestě a boji se SMA se můžete podívat zde.

 

Do aukce jsme věnovali 3 balíčky, každý v hodnotě 1000 Kč.

 

Peníze z aukce pomohou nejen Adámkovi, ale i dalším dětem se SMA.

Pomáháme i v koronakrizi

 

Věnovali jsme zásoby univerzálního krému, antibakteriálního mýdla, vlhčených antibakteriálních ubrousků a antibakteriálních gelů na ruce pro Farní charitu Chrudim.

 

Předali jsme je přímo do rukou ředitele chrudimské Charity, Romana Peška.

 

Věříme, že pomohou těm, kteří dojíždějí za nemocnými nebo jim zajišťují potřebné služby. #jsmevtomspolu

Senior festival Hurá na výlet!

 

Jsme hrdým partnerem spolku "Hurá na výlet!", jehož posláním je boj se samotou seniorů.

 

Protože stáří by mělo být časem poznávání nových přátel a dosud neuskutečněných výletů.

 

Protože jsme v Chrudimi doma, rozhodli jsme se letos dobrým skutkem podpořit chrudimský spolek Hurá na výlet! ? Neziskovou organizaci, která realizuje výlety a kulturní akce pro seniory nad 65 let a osoby ZTP.

 

Spolek funguje tak, že každý senior či osoba ZTP za výlet zaplatí symbolickou částku 100 Kč, i když skutečné výdaje na osobu jsou mnohem vyšší. Zbylé náklady hradí právě spolek.

 

V roce 2019 jsme se zúčastnili prvního ročníku chrudimského Senior festivalu, jehož jsme byli partnerem.

Dobročinná aukce na podporu spolku Hurá na výlet!

 

Pomohli jste nám podpořit dobrou věc a udělat nejedné babičce a dědečkovi radost v dobročinné aukci spolku "Hurá na výlet!". 

 

Uspořádali jsme aukci vybraných kousků v hodnotě 38 000 Kč, která probíhala na Facebooku od 16. 12. 2019 do 20. 12. 2019 .

 

Výtěžek z aukce putoval přímo na transparentní účet spolku č. 2701034210/2010, kam můžete přispět i vy.

Dobročinná aukce na podporu Kubíčka

 

Prohlédněte si fashion story, kterou jsme spojili s dobrou myšlenkou Charitativního úterý. Konala se od 27.11.2018 do 2.12.2018.

 

Měla za cíl podpořit rodinu malého Kubíka, kterému byla před lety diagnostikována svalová dystrofie. Jedná se o závažné, prozatím nevyléčitelné, vrozené, nervosvalové onemocnění.

 

Rozhodli jsme se Kubíčkovi a jeho rodině v rámci Charitativního úterý věnovat částku 30 000 Kč a navíc jsme připravili aukci, jejíž výtěžek putoval na Kubíčkův účet 286465750/0300, kam můžete přispět i vy. Celkem se pro Kubíčka podařilo vybrat krásných 45 898 Kč.

Dary pro Český červený kříž

 

Již několikrát jsme navštívili Český červený kříž Chrudim, abychom jim předali nejen oblečení ale i další potřebné věci, které my už nepotřebujeme, ale jiným by mohly pomoci. 

 

Nenajde se něco takového i u vás doma? :-) 

 

Český červený kříž působí v oblasti humanitární, sociální a zdravotní na území celé České republiky. 

Krmivo a pamlsky pro chrudimský útulek

 

Pokaždé, když naši zaměstnanci a zákazníci naplní kasičku na recepci, nakoupíme krmivo a pamlsky do chrudimského psího a kočičího útulku.

 

I vy můžete chrudimský útulek podpořit. Nejvíce ho podpoříte tím, když si osvojíte opuštěného pejska nebo kočičku, nebo když dorazíte chlupáče vyvenčit. Můžete donést i žrádlo a pamlsky.

 

Pokud ale nemáte dostatek času na chlupaté čtyřnohé kamarády, podpořte provoz útulku alespoň finančně, a to na účet 43-9390260297/0100.

A pomoci můžete i vy, každý den. Nejen sobě, svým blízkým, ale i dalším lidem, kteří to potřebují... No a taky přírodě, i ta si zaslouží naši péči.. :-) 

dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy