loading

Pleťový gel s Aloe vera Magic Skin (Skin Repair Gel) 35 ml

Značka: 1001 Remedies | Kód: kRM003
1001 Remedies Pleťový gel s Aloe vera Magic Skin (Skin Repair Gel) 35 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Pleťový gel napomáhající k odstranění nedokonalostí pleti, jako jsou jizvy, skvrny či akné. Gel je protizánětlivý, antibakteriální a podporuje hojení pleti.

Magic Skin je kožní gel s výtažky z Aloe Vera, gel je 98,7% přírodního původu. Díky léčivým vlastnostem myrhy působí pozitivně na skvrny pleti a onemocnění, jako je akné. Po aplikaci na kůži přichází okamžitý zklidňující a chladivý účinek. Při pravidelném lokálním používání je pokožka zdravá a čistá. Studie ukazují, že Magic Skin má blahodárné účinky na zranění a rány (do hloubky 2 cm).

Ingredience:
Olej z myhry má silné protizánětlivé, antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti, které z něj činí ideální přísadu pro léčení kožních problémů. Také Helichrysum esenciální olej je jedním z nejvýkonnějších léčitelů. Přirozeně účinkuje na podžiny, staré jizvy a jiné kožní problémy. Jedním z nejrychleji působících aromatických olejů, olej Rock Rose, má antiseptické, stahující vlastnosti, díky kterým je jeden z nejlepších olejů používaných k léčbě akné a jiných kožních onemocnění.


Jak používat:

Krok 1: Gel použijte na akné, modřiny, pleťové skvrny, kožní vyrážky nebo jiné kožní problémy a nedokonalosti pleti. Jemně masírujte, dokud gel pořádně nepronikne do kůže.
Krok 2: Po nanesení relaxujte v zastíněném prostředí a jednoduše si vychutnejte léčivou sílu éterických olejů a jejich chladící efekt. Části pokožky, na které byl gel aplikován, nevystavujte slunci po dobu 3-4 hodin.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU