loading

Pět Tibeťanů (Christopher S. Kilham)

Značka: Knihy | Kód: z3872
Knihy Pět Tibeťanů (Christopher S. Kilham)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci.

Pravidelné cvičení Pěti Tibeťanů podstatně zvyšuje pružnost těla i duševní sílu, odstraňuje psychické i svalové napětí, oživuje naše smysly, zlepšuje dýchání a trávení, blahodárně působí na oběhovou soustavu, navozuje klid a celkovou pohodu.

Úryvek z úvodu:

Cvičení pod názvem Pět Tiběťanů jsem objevil v roce 1976 a od té doby jsem jimi hluboce ovlivněn. Nyní, když jsem dostal příležitost napsat tuto knihu, se s vámi mohu podělit o vše, co o tomto cvičení vím, a o související jogínské techniky a metody.

To, že mi bylo dovoleno objevit jógu, považuji za ohromnou výsadu,. Nemyslím si totiž, že jsem dost chytrý, abych se k dobrodružstvím, které mi jóga a meditace poskytují, dostal jinak. Jsem si jistý, že bych nikdy nevytvořil jogínské cvičení, které je tak jednoduché a přitom tak účinné, jako je právě Pět Tibeťanů.

Nejlepší způsob jak vyjádřit svou vděčnost a oddanost józe a všemu, co mi dala, je podělit se o ni s dalšími, a proto vznikla tato kniha. Doufám, že pro vás bude zábavná a inspirující. Věřím, že povzbudí vaši zvědavost a budete chtít popsané techniky vyzkoušet. Upřímně vám všem přeji mnoho úspěchu.

Počet stran: 88

Rozměry: 132 x 205 mm

Vazba: vázaná

Další sdělení:

Další informace o knize Pět Tibeťanů naleznete v článku Historie Pěti Tibeťanů.

Produkt je také v sekcích

Ostatní knihy - Přístroje a pomůcky - Knihy o zdraví

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Poraďte se!

Recenze


88%
Hodnocení
10.10.2016

S knihou Pět Tibeťanů jsem spokojená, mohu jen doporučit. Našla jsem to, co jsem hledala, tedy přesný popis těchto pěti cviků.

30.10.2012

Pět Tibeťanů je vynikající cvičení, údajně prodlužuje život. Známý má vyčleněnu 1/2 hodinu každé ráno a velmi si to pochvaluje, navíc působí velmi pohodově. Chci zkusit.

100%

25.04.2018
byl to dárek
Pro: nevím

Proti: nevím

80%

25.04.2018
Názorné ukázky, dobré podání
100%

25.04.2018
Pro zlepšení tělesné a duševní kondice.
Pro: vynikající cvičení, údajně prodlužuje život. Známý má vyčleněnu 1/2 hod každé ráno a velmi si to pochvaluje, navíc působí velmi pohodově. Chci zkusit.

Proti: nic

Další produkty od značky Knihy

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK