loading

Pěnový kolagen Bioragel 80 g

Značka: Biora | Kód: z1106
Biora Pěnový kolagen Bioragel 80 g

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Bioragel je kosmetický prostředek k vyhlazení pleti s obsahem vysoce čistého kolagenu ve vodní disperzi. Pravidelné používání vede k potlačení projevů stárnutí pokožky. Nanáší se ve formě hydratované pěny, která vysycháním vytváří pružný film vypínající pokožku. Vyhlazuje mikrovrásky kožního reliéfu a zlepšuje hebkost pleti.

Kdy Bioragel pomáhá:

  • je určený pro mladou mastnou aknózní pleť, smíšenou pleť s prvními mimickými vráskami a suchou a zralou pleť s vráskami,
  • stahuje póry, vyhlazuje, hydratuje a zpevňuje pleť,
  • sjednocuje tón pleti.

Kolagenová vlákna udržují zpevněnou strukturu pleti, čímž se pleť stává odolnější vůči vnějším vlivům a zpomaluje se tak přirozený proces stárnutí. Dostatečné množství kolagenu je nezbytné pro udržení mladistvého vzhledu pleti. Z dlouhodobého hlediska je důležité kolagen pleti dodávat, protože se věkem ztrácí přirozená schopnost pokožky vytvářet jej. K největšímu úbytku kolagenu dochází po 45 roku a také po menopauze. Pleť se stává křehčí, její struktura se ztenčuje a dochází k prohlubování již vzniklých vrásek a k tvorbě nových.

Složení:

Přídatné látky:

voda, kyselina octová

Jak používat:

Bioragel používejte vždy v poloze dnem vzhůru. Pěnu nastříkejte na dlaň a naneste rovnoměrně na obličej, krk, dekolt, případně poprsí. Aby se  nenarušil vznikající film, nevtírejte. Pěna postupně vysychá a pokožku vypíná. Přitom omezte vrásnění pleti a mimiku, udržujte strnulou tvář, neboť vypínání pleti se tak fixuje. Po 30 minutách odstraňte masku navlhčeným tamponem nebo vlažnou vodou.

Balení:

80 g

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Zabraňte vniknutí do očí. Při jejich zasažení ihned vymyjte dostatečným množstvím vody. Nevystavujte nádobku teplotám nad 40 °C, kdy se kolagen mění v želatinu a ztrácí účinek. Nevhazujte do ohně. Ukládejte mimo dosah dětí.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s kolagenem a pleťovou kosmetiku.

Informace o značce Biora

Kosmetika BIORA je jedinečnou a nezaměnitelnou kombinací komplexu vysokomolekulárního hyaluronanu Biora, kolagenu a dalších přírodních látek, umožňující zcela nové možnosti v oblasti péče o tělo, pleť i vlasy. BIORA upřednostňuje pouze nejkvalitnější přírodní látky pro co možná nejvyšší kožní snášenlivost bez vedlejších negativních vlivů. Kosmetika BIORA je pečlivě připravována již od návrhu každého nového produktu spolu s výběrem těch nejvhodnějších ingrediencí, až po finální výrobu tak, aby zádukkazník vždy obdržel ten nejlepší prot a aby bylo pro zákazníka příjemné BIORA kosmetiku používat každý den.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


92%
Hodnocení
Petr Kovar
100%

09.12.2019
Super. Vyzkouseno. Odebirame Biora produkty do Italie a jsou uzasne oblibene ...
Pro: Uzasna maska pro vetsinu typu pleti

Proti: Pro zapominajici je potreba stale myslet na aplikaci s obracenou lahvickou kvuli vyuziti efektu vytlaceni emulze plynem .Jinak unikne bez vyuziti...

80%

09.12.2019
80%

09.12.2019
100%

09.12.2019
100%

09.12.2019
NAHORU