loading

Peelingový zábal na nohy s přírodními ovocnými extrakty (Foot Peeling Exfoliate Mask) 2 ks

Značka: Priody | Kód: kPRI018
Priody Peelingový zábal na nohy s přírodními ovocnými extrakty (Foot Peeling Exfoliate Mask) 2 ks

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Exfoliační peelingový zábal na nohy ve formě návleků odstraňuje ztvrdlou a zrohovatělou pokožku. Vaše chodidla budou jemná a zbavená nepěkné zrohovatělé kůže. Je vyroben z přírodních surovin a botanických extraktů.

Vlastnosti:

  • obsahuje kyselinu mléčnou, kyselinu glykolovou, kyselinu citronovou, kyselinu jablečnou, olej z grapefruitu, Šalvěj lékařskou, Čajovník čínský,
  • odstraňuje zrohovatělou kůži během pár dní,
  • viditelně zjemňuje a zvláčňuje chodidla,
  • zbavuje je bakterií a omezuje tvorbu plísní,
  • zanechává chodidla jemná a měkká,
  • bez parfémů, parabenů, SLS a petrochemických derivátů.

Jak používat:

Umyjte a pečlivě si osušte chodidla. Vyjměte masku z obalu a odstřihněte na vyznačeném místě. Nasaďte masku na chodidla a nechte působit 80 - 90 minut, opláchněte vodou a osušte ručníkem. Peelingový proces začne za 3-4 dny v závislosti na struktuře a stavu pokožky. Pokožku neodstraňujte náslilím.

Informace o značce Priody

Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází! V produktech nenajdete pouze kyselinu hyaluronovou a kolagen, ale snoubí se v nich vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky nimž je možné dosáhnout maximálního účinku daného výrobku. Výtažky a extrakty z bylin pochází z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.

Pro každou ženu i muže jsou tak připraveny výrobky, s kterými získají nejen svěží a mladistvý vzhled, ale také pocit výjimečnosti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU