loading

Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej 150 ml

Značka: MedPharma | Kód: z52138
MedPharma Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej 150 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej příjemně chladí, zklidňuje a přináší úlevu po nadměrném zatížení pokožky slunečním zářením.

MedPharma Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahem panthenolu je určen pro všechny typy pokožky. Navíc obsahuje aloe vera, komplex vitaminů A, C, E a ureu pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem.

Přípravek Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej je vhodný i pro zvlášť suchou a citlivou pokožku. Při aplikaci vznikne bohatá pěna, která se velmi dobře roztírá, vstřebává a nezanechává mastný film.

Složení:

Aqua, Panthenol, Butane, Methylpropanediol, Propane, Cocamidopropyl Betaine, Isobutane, Polyglyceryl-4 caprate, Caprylyl glycol, Urea, Sodium chloride, Propanediol, Lactic acid, Hydroxyethylcellulose, Aloe barbadensis leaf juice powder, Menthyl lactate, Isopropyl myristate, Ascorbic acid, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

Jak používat:

Sprej aplikujte v tenké vrstvě několikrát denně dle potřeby. Před použitím protřepejte. Pro dosažení zvlášť chladivého efektu uchovávejte v lednici.

Balení:

150 ml

Upozornění:

Přípravek je určený pro zevní použití. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte tlakový obal ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Skladujte při teplotě 5-25  °C.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky po opalování.

Informace o značce MedPharma

Firma MEDPHARMA, spol. s r.o. se od svého založení v roce 2000 zabývá výrobou, distribucí a prodejem potravních doplňků výživy. Přípravky jsou vyráběny nejmodernější technologií zaručující nejvyšší kvalitu - od výchozích surovin až po konečný výrobek. Kvalita výrobků je ověřena státem akreditovanou laboratoří a deklarována osvědčením o shodě. Hlavním cílem společnosti je dlouhodobý výhled v součinnosti s individuálním řešením požadavků každého zákazníka, v neustále se měnícím průmyslu s potravními doplňky výživy držet krok s vývojem a hledat cesty, jak lépe sloužit potřebám výživy.

Nabídka produktů MedPharma, spol. s r.o.

  • vitamíny,
  • minerály, stopové prvky,
  • přírodní výtažky,
  • speciální přípravky,
  • přípravky pro děti,
  • šumivé tablety,
  • cucavé pastilky,
  • přírodní kosmetika.

KONTAKT: MedPharma, spol.s r.o., U Vlečky 510, 664 07 Sivice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
100%

25.08.2019
Zboží jsem zakoupila pro běžnou potřebu ošetření pleti po opalování, takže pro mne je dostačující.

Další produkty od značky MedPharma

NAHORU