loading

Ovosan 90 kapslí

Značka: Areko | Kód: z2160 | Doplněk stravy
Areko Ovosan 90 kapslí
Doprava zdarma
Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Ovosan je originální přírodní preparát získaný z ischemizovaných kuřecích embrií, který je čs. patentem. Obsahuje specifické vaječné fosfolipidy PNAE s účinkem na normální činnost imunitního systému.

Ovosan je přírodní preparát a nikoliv uměle vytvořená chemická sloučenina. V řadě orgánů lidského těla mohou existovat tzv. spící buňky, které se na základě vnějších impulsů (stres, dlouhodobá zátěž, vyčerpání apod.) mohou probudit ke své zhoubné činnosti.

Zásadní výhodou účinné látky PNAE je, že neohrožuje zdravé buňky, naopak je pomáhá vyživovat. Zdravé buňky totiž obsahují enzym, který štěpí fosfolipidy PNAE. Zbylé štěpy pak pomáhají při regeneraci buněčných membrán.

V narušených buňkách tento enzym není funkční, buňky tedy nemohou fosfolipid PNAE rozštěpit, ten se hromadí v buňce a svou zvýšenou koncentrací zvyšuje permeabilitu (propustnost) buněčných membrán, které tak ničí.

Přídatné látky:

želatina, glycerol, voda

Dávkování:

Ovosan lze kombinovat se standardní onkologickou léčbou, léčivy a doplňky stravy. Užívejte min. 2 kapsle denně. Při stavech vyčerpanosti a vážného oslabení organismu až 9 kapslí denně. Kapsle užívejte nejlépe po jídle. Je vhodné zajistit zvýšený přívod tekutin (cca 2,5 - 3 litry denně) pro účinnější detoxikaci organismu. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

U závažných onemocnění pro optimalizaci dávkování je vhodná konzultace se specialistou na Ovosan - MUDr. Peterem Bednarčíkem, CSc.

Balení:

90 kapslí - dávka na 45 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetická barviva, není návykový. Reakcí na vyplavované toxické látky v období detoxikace organismu může krátkodobě být pocit únavy, podrážděnosti, bolest hlavy, popř. porucha spánku. Při závažných obtížích konzultujte dávkování s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete kombinaci Na Imunitu - Cordyceps Premium + Ovosan a také:

Další informace o produktu Ovosan naleznete v článcích:

Produkt je také v sekcích

Problematiky - Imunita, obranyschopnost - Celková imunita

Informace o značce Areko

Společnost AREKO vznikla v roce 1991 a její počáteční aktivity byly v oblasti ochrany životního prostředí a vývoje technologií na likvidaci nebezpečných odpadů. Od roku 1994 se společnost AREKO věnuje vývoji technologie OVOSAN - protinádorový výzkum a výroba Biologicky Aktivních Fosfolipidů.

AREKO spol. s r.o.  Dobronická 635, 148 25 Praha 4. IČ:44796331 

Prohlédněte si certifikát značky Areko.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


98%
Hodnocení
28.06.2018

Těžko posoudit, zda působí. Osobně jsem brala Ovosan když se mi začal zvětšovat myom. Na kontrole po 3 měsících byl myom menší. Nyní zkoušíme na polypy ve střevě. Opět těžko dokázat. V prvním vyšetření mnohočetné polypy, po 2 měsících (ale jiný lékař) se o polypech nezmiňoval.

28.06.2018

V roce 2009 mi byla diagnostikována rakovina prsu, nádor byl vyňat a postoupila jsem radiační léčbu. Náhodou jsem od jednoho známého získala informaci o prospěšnosti užívání Ovosanu, pro onkologické pacienty, proto každý rok provádím dvouměsíční preventivní kúru Ovosanem. Zatím jsem v pořádku.

28.06.2018

Koupila jsem Ovosan již podruhé pro maminku. Užívá již druhé balení. Zatím moc přesné informace nemám o jejím aktuální zdravotním stavu a jestli došlo ke zlepšení. Jinak z čistě jejího subjektivního hlediska má dobrý vliv na  anémii, že se jí zlepšíla malátnost a stavy únavy.  Produkt jsme zakoupili kvůli metastázím, které nastaly pro chemoterapii. Jelikož na jakékoliv onkologii člověk jen nastoupí na léčbu chemoterapie  a ozařování, ale zdravé buňky v těle se ničím neposilují, tak jsme zkusili ovosan, že by třeba mohl chránit trochu tělo, aby se bránilo. Spolu s Ovosanem užívá i Hlívu ústřičnou.

28.06.2018

Ovosan mi zmírňuje projevy lupénky. Spolu s koupelemi ve slané vodě a belosalicem, mám jen pár občasných ložisek. Jediný problém vidím v ceně Ovosanu. Nevýhodou Ovosanu je, že pojišťovny na tento doplněk stravy nepřispívají. Je to škoda.

16.08.2017

S Ovosanem jsem velice spokojená. Kupuji ho pro manžela a jeho stav se zlepšil, celkově se cítí mnohem lépe.

NAHORU