loading

OREGANO STAR 60 tob.

Značka: STARLIFE | Kód: z3670
STARLIFE OREGANO STAR 60 tob.
Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Trávení.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy OREGANO STAR obsahuje dobromysl, která normalizuje trávící systém.

Složení v 1 tobolce:

  • Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak
  • Normální funkce horních cest dýchacích
  • Kojení
  • Normální činnost jater
  • Duševní výkon - spánek
  • Normální trávení
  • Normální funkce žlučníku
  • Imunita

Přídatné látky:

želatinová tobolka

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku denně s jídlem.  Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení:

60 tobolek - dávka na 2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě. Země původu USA.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s dobromyslí obecnou.

Informace o značce STARLIFE

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Zakladatelem a majitelem společnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Špičková kvalita produktů společnosti Starlife je založena na unikátní technologii zpracování, která zaručuje maximální vstřebatelnost obsažených látek (92–95 %). Pro tyto produkty je charakteristická vysoká účinnost bez nežádoucích vedlejších účinků a rychlý nástup účinků. Na užívání produktů nevzniká návyk. S pomocí produktů společnosti STARLIFE dokáže lidský organismus dosáhnout harmonie ve všech třech oblastech – fyzické, psychické a emocionální. Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí, s poznatky nejnovějších vědeckých studií. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a přetrvávají i po skončení jejich užívání. Užíváním produktů společnosti STARLIFE se organismus doslova nabíjí energií.

KONTAKT: STARLIFE s.r.o., Palouky 616, 253 01 Hostivice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


80%
Hodnocení
26.06.2014

Cordyceps Premium, Graviola anona a Ženšen korejský jsem u vás koupila pro onkologicky nemocnou švagrovou a maminku. Obě se cítí lépe a produkty budu i nadále kupovat. Oregano Star jsem objednala misto Fin Candicaps, který v té době nebyl okamžitě dostupný. S oběma produkty jsme spokojeni. Zatím jsme nebyli nemocní, jen občas lehká rýma. Je to určitě i zásluha Greposept - ústního spreje, jakmile máme nepříjemný pocit v krku, stačí párkrát stříknout a je zase dobře. Takto se léčíme celá rodina. Dcera užívá už 3. balení ProIMUN Forte a zatím se drží, není nemocná. Jsem ráda za tyto přírodní produkty.

19.03.2014

Zakoupila jsem si u vás Oregano Star na doporučení léčitele jako přírodní antibiotikum. Právě jsem ho využívala a problém, který jsem měla se střevy, zatím zmizel. Uvidím, co se bude dít dál. Měla jsem hlasité kručení v břiše a střídaly se mi zácpy a průjmy. To se zatím upravilo. Možná, že bude potřeba ještě jedno balení, ale vzhledem k ceně čekám, jestli to bude nutné.

19.03.2014

Oregano Star ideálně zabral na chronické mykotické potíže u diabetika spojené s vleklými záněty: lékař předepisoval antibiotika, která ale způsobují mykózu. Alternativa nebo podpůrný prostředek k antibiotikové léčbě, zabírá pomaleji, ale bez negativních účinků běžných antibiotik.

21.01.2014

Oregano Star je lék, vlastně antibiotikum bez vedlejších účinků. Doporučila bych ho ostatním.

Freia
100%

21.02.2019
Alternativa nebo podpůrný prostředek k antibiotikové léčbě, zabírá pomaleji, ale bez negativních účinků běžných antibiotik.
Pro: ideálně zabral na chronické mykotické potíže u diabetika spojene s vleklými záněty: lékař předepisoval antibiotika, která ale způsobují mykózu..

Proti: Alergie na oregano, projevující se vodnatou rýmou, svěděním hlavy, v krajním případě dispeptickými potížemi.

NAHORU