loading

Omlazující a vyhlazující esence pro všechny typy pleti Super Restorative (Treatment Essence Smoothness) 200 ml

Značka: Clarins | Kód: kCL1180030118
Clarins Omlazující a vyhlazující esence pro všechny typy pleti Super Restorative (Treatment Essence Smoothness) 200 ml
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Pleťová esence je prvním krokem v každodenní péči o vaši pleť. Vyhlazuje a omlazuje pokožku a dokonale ji připraví na další kosmetickou péči.

Vlastnosti:

  • pečuje o všechny typy pleti,
  • hydratuje,
  • zjemňuje,
  • omlazuje,
  • připravuje pleť na další péči,
  • snadno se vstřebává.

Jak používat:

Aplikujte pomocí vatového tamponu na čistou a suchou pleť. Vyhněte se očnímu okolí.

Informace o značce Clarins

CLARINS se zrodil z vášně jednoho muže, Jacqua Courtina. Během svých studií medicíny došel k závěru, že pro ženu je otázka krásy stejně důležitá jako její zdraví. "Pro ženu líbit se sobě a druhým, znamená existovat." S tímto přesvědčením otevírá v roce 1954 první institut CLARINS, kde z kosmetického ošetření učinil opravdovou terapii. 

Kosmetika CLARINS odjakživa upřednostňuje rostlinné složení svých produktů. V laboratořích lékaři, biologové a kosmetologové analyzují a testují tisíce rostlin s jediným cílem: využít nejúčinnější extrakty v té nejlepší koncentraci pro optimální výsledky. 50letá praxe ošetření v institutech, výjimečné metody, výtečná znalost estetických problémů žen, to je celá síla značky CLARINS. Filosofie značky CLARINS zní: seriózně se starat o krásu žen, spojit štěstí a zdraví všech žen a mužů, a nabídnout jim nejlepší produkty za přijatelné ceny. 

Dnes je kosmetická značka CLARINS zastoupena ve 150 zemích a má v celém světě milióny věrných zákaznic. A tato věrnost má svůj důvod... Značka Clarins byla výhradním dodavatelem kosmetiky pro Českou miss 2010!

Nechte se hýčkat luxusní pleťovou a tělovou kosmetikou.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU