loading

Noční posilující péče proti stárnutí pleti (Cellular Night Repair Cream Face) 50 ml

Značka: La Prairie | Kód: kLP0105
La Prairie Noční posilující péče proti stárnutí pleti (Cellular Night Repair Cream Face) 50 ml
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Stimuluje životně důležité funkce buněk pro mladistvou pleť plnou energie, redukuje počet a hloubku vrásek a vytváří jemnější a hladší povrch pleti, podporuje pleti vlastní regenerační proces, hydratuje a zpevňuje. Doporučujeme zákaznicím, které mají znatelné známky stárnutí a požadují ve své péči jemné a vysoce účinné látky. Určeno pro suchou, normální až suchou a citlivou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Aktivní látky:

  • exkluzivní buněčný komplex (glykoproteiny, výtažek z přesličky a ženšenu) - výživné látky dodávají pleti energii a podporují její přirozené funkce. Zvlhčují ji a vyživují.
  • protivráskový komunikační komplex - napomáhá redukovat vzhled vrásek prostřednictvím komunikace s tvorbou kolagenu a elastinu pro pevnější a pružnější pleť
  • ochranný komunikační komplex - kontroluje reakce pleti na vnější podráždění a chrání pokožku před rychlým stárnutím
  • hydratační komunikační komplex - usnadňuje hydrataci lipidové membrány v epidermu
  • nitro-funkční komunikační komplex - podporuje regeneraci dermu a epidermu a posiluje přirozené funkce pleti.

Účinky:

  • napomáhá redukovat vrásky a vytváří jemnější a hladší povrch pleti
  • napomáhá podporovat pleti vlastní regenerační proces, hydratuje a vyživuje
  • napomáhá redukovat zarudlá a podrážděná místa způsobená negativními vlivy vnějšího prostředí a UV zářením
  • stimuluje životně důležité funkce buněk pro mladistvou pleť plnou energie.

Jak používat:

Aplikujte každý večer. Naneste na obličej, krk a dekolt po očištění a tonizaci. Vyhýbejte se očnímu okolí.

Informace o značce

Laboratoře LA PRAIRIE byly v minulosti nerozlučně spjaty se světoznámou klinikou LA PRAIRIE v Montreux ve Švýcarsku. Dr. Paul Niehans, slavný švýcarský lékař, zasvětil svůj život výzkumu živých buněk a jejich účinků na lidský organismus. Ve své klinice dokázal, že terapie "živých buněk" může zpomalit proces stárnutí těla, a tak může ulehčovat některé zdravotní problémy spojené se stárnutím. 

Dnes dosáhl výzkum buněk v LA PRAIRIE nových rozměrů, a to díky nejnovějším revolučním substancím a technologiím. Jedinečný exkluzivní buněčný komplex (Exclusive Cellular Complex) je základem téměř všech přípravků značky LA PRAIRIE. Jeho účinky jsou následující: zlepšuje všechny přirozené funkce pleti, stimuluje obnovu buněk a buněčný metabolismus, zvyšuje okysličení, podporuje vlastní obranný mechanismus pleti, urychluje přirozený mechanismus regenerace pleti, zlepšuje schopnost pleti udržovat vlhkost a zajišťuje vlastní ochranu pleti. Vědecké kapacity LA PRAIRIE rozumí a vychází vstříc každé ženě, jejíž srdce touží po luxusu, jako její pleť dychtí po dokonalé péči.

Kvality značky LA PRAIRIE si cení ženy i muži po celém světě. Přípravky této značky používá Sienna Miller, Kate Hudson, Sheryl Crow, Jessica Alba, Madonna i tenisová hvězda Roger Federer. Kaviárovou řadu si oblíbila Angelina Jolie a Catherine Zeta-Jones. Módní návrhář Karl Lagerfeld nedá dopustit na Skin Caviar Luxe Cream. Neméně oblíbená je také řada Cellular Serums. Z českých příznivců značky LA PRAIRIE uveďme například Karolínu Kurkovou, Helenu Vondráčkovou a Alenu Šeredovou. Žádné přípravky značky LA PRAIRIE nejsou testovány na zvířatech.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU