loading

Noční hydratační pleťový krém Creme Prodigieuse Nuit (Anti-Fatigue Moisturising Night Cream) 50 ml

Značka: Nuxe | Kód: kNX059
Nuxe Noční hydratační pleťový krém Creme Prodigieuse Nuit (Anti-Fatigue Moisturising Night Cream) 50 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Hydratační noční krém s antioxidačním účinkem pečuje o unavenou pleť a chrání ji před oxidačním stresem.

Aktivní látky:

  • proteiny lupiny bílé, intenzivně hydratují a působí proti známkám únavy,
  • modrá slaměnka, nestařec a kakaový extrakt.

Vlastnosti:

  • podporuje buněčnou obnovu pleti,
  • pokožka je po probuzení svěží a vyhlazená,
  • pečuje o unavenou pleť,
  • chrání ji před oxidačním stresem.

Jak používat:

Nanášejte každý večer na suchou a čistou pleť.

Informace o značce Nuxe

Název kosmetické značky NUXE, který vznikl příznačným spojením slov Nature (příroda) a Luxe (luxus), naznačuje, že se tato společnost specializuje na luxusní přírodní kosmetiku. Ve Francii byly laboratoře NUXE založeny už v 50. letech minulého století a v roce 1989 je přebírá Aliza Jabès, podnikatelka s vášní pro aromaterapii a phytoterapii.

Prvním velkým úspěchem se o dva roky později stal multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse® s jednoduchým a všestranným použitím, příjemnou texturou i okouzlující parfemací. V průběhu 90. let značka NUXE ztrojnásobila své prodeje díky novému marketingovému týmu a v roce 2002 byly v Paříži otevřeny první luxusní lázně pod záštitou NUXE.

Následujícího roku se produkty NUXE začínají dostávat i za hranice rodné Francie a v současnosti se už prodává v 58 zemích po celém světě. Přírodní kosmetika NUXE kombinuje vysokou efektivitu s požitkem během aplikace, řídí se přísnými etickými zásadami a je jednou z nejlépe prodávaných značek ve francouzských lékárnách. Zatímco Aliza Jabès sbírá ocenění v podnikatelském světě, její produkty jsou velmi často oceňovány v nejrůznějších kosmetických žebříčcích. Pro přírodní kosmetiku NUXE je typický pečlivý výběr příroních ingrediencí, vyhýbá se minerálním olejům, parabenům a složkám živočišného původu (s výjimkou včelích produktů), náročně testuje efektivitu i snášenlivost a přispívá k udržování životního prostředí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU