loading

Nemoc jako cesta (Thorwald Dethlefsen, Dr. Ruediger Dahlke)

Značka: Knihy | Kód: z3392
Knihy Nemoc jako cesta (Thorwald Dethlefsen, Dr. Ruediger Dahlke)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Kniha Nemoc jako cesta nabízí originální pohled na tělesná onemocnění - infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS - z pera dvou odborníků na fenomén nemoci a je doplněna podrobným přehledem symptomů a jejich interpretací.

Dr. Ruedigera Dahlke je proslulý německý lékař a terapeut v oblasti přírodního léčitelství, homeopatie a psychoterapie.

Thorwald Dethlefsen byl německý psycholog a psychoterapeut využívající ve své praxi poznatky z ezoterických nauk, astrologie, homeopatie a reinkarnační hypnoterapie.

Nemoc je podle Dahlkeho a Dethlefsena obecným stavem, projevem života ve stresu a nepohodě, a všechny choroby jsou jen hmotná vyjádření poselství z duchovní sféry, která nám naznačují, co bychom v životě rozhodně měli změnit. Pokud tvrdohlavě trváme na nezdravých vzorcích uvažování a chování, tělo nám to dá nekompromisně najevo. Podle autorů často postačí změna postoje k tomu, aby člověk pocítil znatelnou úlevu i na fyzické úrovni.

Úryvek z úvodu:

Tato kniha je nepříjemná tím, že připravuje člověka o možnost svádět na nemoc neschopnost řešit své problémy. Chceme jí ukázat, že nemocný není nevinná oběť jakýchsi nedokonalostí přírody, nýbrž je sám původcem svých vlastních potíží. Nemáme přitom na mysli znečištěné životní prostředí, civilizační vlivy, nezdravý způsob života či podobné známé "viníky", naopak, rádi bychom zdůraznili metafyzický aspekt nemoci. Z tohoto úhlu pohledu se symptomy jeví jako formy tělesného vyjádření duševních konfliktů a jsou kvůli své symbolice schopny odhalit konkrétní pacientův problém.

(...)

Současně jsme použili nemoc jako výchozí téma umožňující rozvinout mnoho světonázorových a ezoterických úvah, jejichž platnost přesahuje užší rámec nemoci. Tato kniha není složitá, ale ani jednoduchá nebo banální, jak se snad může jevit těm, kteří nechápou naši koncepci. Nejde o "vědecké pojednání", neboť postrádá obezřelost "vědeckého výkladu". Psali jsme ji pro ty, kteří jsou ochotni vydat se na cestu a nevysedávat na jejím okraji a marnit čas přemíláním nezávazných frází. Lidé, kteří chtějí dospět k osvícení, nemají čas na vědu; potřebují vědět. Tato kniha jistě narazí na mohutný odpor - my ale současně doufáme, že se dostane k menšímu či většímu počtu lidí, kteří budou ochotni použít ji jako pomůcku na své cestě. A právě pro ně jsme ji také napsali!

Počet stran: 290

Rozměry: 200 x 140 mm

Vazba: brožovaná

Jazyk: český

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další knihy Dr. Reudigera Dahlkeho.

Další informace o knize Nemoc jako cesta naleznete v článku Za nemoci si můžeme sami.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


70%
Hodnocení
23.01.2013

Dobrý den. Objednal jsem si u Vás knihu Nemoc jako cesta a Mým marodům. Jsem s Vašimi službami spokojen.

30.10.2012

Po hodně dlouhé době opět kniha, která mi ukazuje sice známé věci, ale z úplně jiného pohledu. Je rozhodně přínosem pro všechny hledače v tomto, nebo některém zpřízněném oboru. Je prostě vynikající - bez nadsázky! Knihu Nemoc jako cesta jsem koupil na doporučení známé. Špatně se zavírá - odchází se od ní :-) Ukazuje vše v "novém světle" - mistrně a zárověň "polopaticky" :-) Knihu bych rozhodně doporučil.

10%

23.08.2019
Nedoporučuji,zbytečně vyhozené peníze

Proti: čekala jsem její větší využití pro mě byla prakticky k ničemu,jen jeden odstavec snad stál za to.

Petr
100%

23.08.2019
Pokud knihu nezahodíte po prvním otevření jako blábol, který je v zásadním rozporu s vaším názorem na svět, budete se k ní vracet a může vás posunout dál na vaší cestě.
Pro: Knihu velmi doporučuji všem kteří hledají svou vlastní cestu ke zdraví. Dává úplně nový filozofický vhled na příčinu a podstatu nemocí ve srovnání se "školní" medicínou. Pokud se dokážete otevřít a zapomenout na chvíli na vědecké "pravdy" můžete se mnoho naučit.

Proti: Ačkoliv je kniha dobře napsaná tak to není to úplně snadné čtení, což by mohlo někoho zklamat.

100%

23.08.2019
1) doporučení známé 2) špatně se zavírá - odchází se od ní :-) 3) ukazuje vše v "novém světle" - mistrně zárověň "polopaticky" :-) 4) doporučil - rozhodně
Pro: Po hodně dlouhé době opět kniha, která mi ukazuje sice známé věci, ale z úplně jiného "pohledu". Je rozhodně přínosem pro všechny hledače v tomto nebo něktrerém zpřízněném "oboru". Je prostě vinikající - bez nadsázky!

Další produkty od značky Knihy

NAHORU