loading

Náhradní solný filtr do přístroje Salin S2

Značka: Salin | Kód: z2991
Salin Náhradní solný filtr do přístroje Salin S2
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Náhradní filtrační blok do přístroje Salin S2.

Pro udržení optimálních parametrů při čištění vzduchu je doporučeno vyměnit filtr po 4 měsících provozu.

Jak používat:

Postup při výměně filtru:

 • vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky,
 • vyjměte zástrčku ze zadního konektoru přístroje,
 • vytáhněte víko přístroje a vyjměte použitý filtrační blok,
 • nasaďte pečlivě  na své místo nový filtrační blok a namontujte  zpátky víko přístroje, které je poté dostatečně zajištěné 2 štítky SALIN (pouze u modelu SALIN S2)
 • obnovte  napájení přístroje.

Upozornění:

Uchovávejte v suchu pod 40 °C v původním obalu.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další ionizátory vody a vzduchu.

Informace o značce Salin

KONTAKT: Daniela Hoffmannová, SALIN - DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ, Na pozorce 6/1492, 193 00 Praha 9.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


80%
Hodnocení
22.06.2017

Solnou jeskyni používám již druhým rokem (a to přes zimní období) pro syna, který byl dost často nemocný. Kombinuji to ještě s imunoglukanem a je pravda, že tak ze 70% je méně nemocný. Vypozorovala jsem, že také v pokoji, kde spí a je tam zapnutá jeskyně přes noc, se nedělá plíseň.

07.10.2016

Salin S2 "solnou jeskyni" využívá manžel a je s ní spokojen. Potíže s průduškami mívá zejména od podzimu, tak doufáme, že při již téměř ročním působení nebudou obtíže na podzim letošního roku zdaleka tak velké.

06.10.2016

S náhradním solným filtrem jsem velice spokojena, používám jej již 3 roky, zlepšila se mi chronická rýma, jsem méně nachlazená a hlavně jsem se zbavila "chronického zimního kašle". Vzduch je ze solné jeskyně příjemný. Solný filtr používám denně, od odpoledne až do rána, přes víkend nonstop, filtr měním cca každých 5 měsíců.

16.03.2015

Se solným filtrem do přístroje Salin S2 jsem maximálně spokojená. Než jsme ho začali u syna používat, byl pořád nemocný, časté hospitalizace v nemocnici s bronchitidami, věčné rýmy, angíny apod. Nyní už rok používáme na noc solnou jeskyni a nebyli jsme u lékaře ani v nemocnici, náklady minimální cca 120kč na měsíc, dítě zdravé a ráda ji doporučuji dále. Tvrdím, že by ji v dnešní době měl mít doma každý, kdo má doma dítě nebo trpí v zimním období nemocemi, ať už jakýmikoliv.

22.12.2014

Mám solnou jeskyni už delší dobu a jsem velice spokojená. Zmírňuje u mě dopad kouření, velice dobře spím, bývám méně náchylná k různým respiračním onemocněním. Jediná vada je, že je hlučnější.

Další produkty od značky Salin

NAHORU