loading

Náhradní solný filtr do přístroje Salin Plus

Značka: Salin | Kód: z5039
Salin Náhradní solný filtr do přístroje Salin Plus
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Náhradní filtrační blok do přístroje Salin Plus.

Při celodenním zapnutí doporučujeme výměnu bloku po 4 měsících. Při používání zejména v noci 8 hodin je doporučena výměna za 6 měsíců.

Jak používat:

Postup při výměně filtru:

 • vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky,
 • vyjměte zástrčku ze zadního konektoru přístroje,
 • vytáhněte víko přístroje a vyjměte použitý filtrační blok,
 • nasaďte pečlivě na své místo nový filtrační blok a namontujte zpátky víko přístroje,
 • obnovte napájení přístroje.

Upozornění:

Uchovávejte v suchu pod 40 °C v původním obalu.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další ionizátory vody a vzduchu.

Informace o značce Salin

KONTAKT: Daniela Hoffmannová, SALIN - DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ, Na pozorce 6/1492, 193 00 Praha 9.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
22.06.2017

Salin Plus solný přístroj pro čištění vzduchu používám v ložnici a jsem spokojená. Velice pozitivně působí na chronické problémy dýchacích cest a tím mi zajistil pohodlný nerušený spánek.

06.10.2016

S náhradním solným filtrem jsem velice spokojena, používám jej již 3 roky, zlepšila se mi chronická rýma, jsem méně nachlazená a hlavně jsem se zbavila "chronického zimního kašle". Vzduch je ze solné jeskyně příjemný. Solný filtr používám denně, od odpoledne až do rána, přes víkend nonstop, filtr měním cca každých 5 měsíců.

16.03.2015

Se solným filtrem do přístroje Salin S2 jsem maximálně spokojená. Než jsme ho začali u syna používat, byl pořád nemocný, časté hospitalizace v nemocnici s bronchitidami, věčné rýmy, angíny apod. Nyní už rok používáme na noc solnou jeskyni a nebyli jsme u lékaře ani v nemocnici, náklady minimální cca 120kč na měsíc, dítě zdravé a ráda ji doporučuji dále. Tvrdím, že by ji v dnešní době měl mít doma každý, kdo má doma dítě nebo trpí v zimním období nemocemi, ať už jakýmikoliv.

22.12.2014

Mám solnou jeskyni už delší dobu a jsem velice spokojená. Zmírňuje u mě dopad kouření, velice dobře spím, bývám méně náchylná k různým respiračním onemocněním. Jediná vada je, že je hlučnější.

18.02.2014

Přístroj Salin Plus používám už 2 měsíce každou noc a doposud se u mě nevyskytla rýma, ani nachlazení. V kombinaci se zvlhčovačem vzduchu vytváří velmi příjemné prostředí ke spánku.

NAHORU