loading

Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (medium) 2 ks - ledovcově modrá

Značka: Tio | Kód: z53694
Tio Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (medium) 2 ks - ledovcově modrá
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (medium) mají středně tvrdé štětinky.

Tyto náhradní hlavice značky Tio jsou v přírodě kompletně rozložitelné, a to včetně svých štětinek. Hlavice je navíc vyrobena ze 100% obnovitelných zdrojů Hlava kartáčku má střední velikost a je lehce skloněnáŠtětinky jsou zastřiženě ve dvou délkách, aby se postaraly o celou plochu zubů. Zaoblené konce štětinek garantují krásně vyleštěné zuby a šetrnost k dásním.

Jak používat:

Špičkou na konci nové hlavice vysuňte původní hlavici.

Balení:

2 ks v balení

Upozornění:

Neobsahuje Bisfenol-A (BPA) či ftaláty. Vyrobeno v Německu.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na čištění zubů.

Informace o značce Tio

Dva zajímaví chlapíci Benjamin Beck a Fabian Ghosal z Německa vytvořili značku nadčasových kartáčků TIO s krásnou myšlenkou. Na rozdíl od běžných výrobců kartáčků skutečně a upřímně usilovat o udržitelnost a inspirovat tím i ostatní výrobce.

Svou ojedinělou kombinací udržitelného přístupu a holistického designu tak dobývají srdce všech, kdo se rádi dobře starají o svůj chrup i naši planetu. Kartáčky TIO jsou z bioplastu (štětinky z ricinového oleje, hlava z dřevěných vláken a rukojeť z cukrové třtiny), 100% rozložitelné a s výměnnými hlavicemi. Díky těm se množství odpadu redukuje až o 70 %. A skvěle padnou do ruky.

TIO ale nemyslí jen na prevenci plastového odpadu. Finančně podporují největší projekt The Ocean Cleanup k vyčištění moří a oceánů od plastu, který v nich už plave. Snaží se tak být eko skrz na skrz.

KONTAKT: Econea s.r.o., Plzeňská 157/98, Košíře, Praha 5 150 00.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU