loading

Nádobový vodní filtr Oasa čirý (červená vložka)

Značka: Zeus | Kód: z42035
Zeus Nádobový vodní filtr Oasa čirý (červená vložka)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Nádobový vodní filtr Oasa umožňuje účinně zlepšit kvalitu pitné vody dodávané z veřejného vodovodu nebo studny. Filtrační vložka vodního filtru je výměnná. Nádobový vodní filtr OASA se dodává standartně s filtrační vložkou červenou. Skleněná konvice OASA Vám přináší svůj moderní vzhled na váš stůl, ale především lahodnou chuť vody, která si zachovává přírodní minerální složení. Takto upravenou vodu můžete přenechávat v ledničce až tři dny, aniž by se změnily její vlastnosti. OASA konvice v moderním designu určená k filtraci vody, vaření vody a servírování nápojů. Je vyrobena z chemicky a tepelně odolného skla SIMAX. Celoskleněnou konvici lze použít pro přípravu sypaného čaje s použitím skleněného čajového filtru.

Jak používat:

Do plastové nádoby nalijte vodu a nechce samovolně protéci filtrem. Přefiltrovanou vodu používejte dle doporučení pro jednotlivé filtry. Voda může být zabarvena prachovým podílem aktivního uhlí. Skleněnou konvici vypláchněte vodou . Poté je přístroj připraven k přípravě Vaší pitné vody. Nepoužíváte-li vodní filtr déle jak jeden den, nepoužívejte ke spotřebě první 1 litr upravené vody. Při odstavení vodního filtru na delší dobu, nepoužívejte ke spotřebě 3 l vody. Chcele-li vyměnit filtrační vložku nádobového filtru, plastovou nádobu sejměte a tlakem zdola na filtrační vložku ji vysuňte dovnitř plastové nádoby. Opačným postupem vložte novou filtrační vložku do plastové nádoby. Filtrační vložku zasuňte do otvoru a důkladně zamáčkněte.

Balení:

skleněná konvička s víčkem o objemu 1,5 l, plastová nádobka s víčkem o objemu 0,75 l, filtrační vložka s červeným víčkem

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také Adaptér Water Saver pro úsporu vody a další vodní filtry a filtrační vložky.

Informace o značce Zeus

ZEUS je dodavatelem vodních filtrů. Společnost ZEUS se zajímá o kvalitu vody. Nabízí vodní filtry, které zlepšují chuť i zápach vody.

KONTAKT: ZEUS Enterprise, s.r.o., Hlavní třída 155, 798 12 Kralice na Hané.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
11.07.2018

Vodní filtr Oasa budu objednávat znovu, voda chutná určitě lépe.

15.12.2014

S nádobovým vodním filtrem jsme spokojení. Voda nesmrdí po chloru. Určitě ho chceme do budoucna využívat.

03.12.2014

S nádobovým vodním filtrem Oasa jsem velice spokojen, voda není cítit chlorem a více chutná.

03.12.2014

S vodním filtrem jsem spokojena, voda je mnohem chutnější, používám teprve dva měsíce.

24.04.2014

Konvice + filtr Oasa je naprosto geniální! Skvělý produkt, mohu jen doporučit.

NAHORU