loading

Nádobový vodní filtr Oasa čirý (červená vložka)

Značka: Zeus | Kód: z42035
Zeus Nádobový vodní filtr Oasa čirý (červená vložka)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 29 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 29 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Nádobový vodní filtr Oasa se dodává v multifunkčním setu, který umožňuje zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo ze studny. Slouží i k ohřevu vody a přípravě nápojů - např. sypaných čajů.

Filtrační vložka vodního filtru je výměnná. Náhradní vložku filtru můžete v původním balení skladovat neomezeně dlouhou dobu. Nádobový vodní filtr Oasa se standardně dodává s filtrační vložkou s červeným víčkem. Budete-li filtr používat na dodatečnou úpravu vody ze studny, doporučujeme zjistit si obsah dusičnanů ve vodě. Pokud je ve vodě obsah pod 50 mg/l, můžete používat filtrační vložku s červeným víčkem, jejíž kapacita je 800 l. Pokud je obsah dusičnanů větší než 50 mg/l je nutno používat vložku se zeleným víčkem s kapacitou 150 l určenou přímo pro snižování hladiny dusičnanů. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány a po celou dobu životnosti nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. Takto upravenou vodu můžete bez obav uchovávat v chladničce až tři dny, aniž by se změnili její bakteriální vlastnosti.

Skleněnou konvici vodního filtru Oasa můžete používat i k ohřívání vody a přípravě čaje nebo kávy. Odkládací nádobku můžete používat také jako odměrku.

Jak používat:

Po odebrání víčka nalijte vodu do plastové nádoby a nechte ji samovolně protéct filtrem. Potom vrchní plastovou část odložte do přiložené nádobky (odměrky). Voda může být zabarvená prachovým podílem aktivního uhlí. Skleněnou nádobu opláchněte vodou. Potom bude přístroj připraven na doúpravu vaší pitné vody. Pokud filtr nepoužíváte víc jak den, nepoužívejte na přímou spotřebu prvních 0,2 litru, v případě, že filtr nepoužíváte víc jak týden, zvyšte na 1 litr. Pokud chcete vyměnit filtrační vložku nádového filtru, vemte plastovou nádobu a tlakem zdola na filtrační vložku ji vsuňte dovnitř plastové nádoby. Filtrační vložku zasuňte do otvoru a zatlačte.

Balení:

skleněná konvička s víčkem o objemu 1,5 l, plastová nádobka s víčkem o objemu 0,75 l, skleněné sítko, skleněná odměrka, filtrační vložka s červeným víčkem, návod

Upozornění:

Upravenou vodu můžete skladovat v ledničce až 3 dny bez toho, aby se změnili její bakteriální vlastnosti. Náhradní filtrační vložky můžete můžete v původním balení skladovat neomezeně dlouho. Nádobový filtr Oasa  je určený  na trvalý styk s pitnou vodou. U nové filtrační vložky nepoužívejte první 3 litry přefiltrované vody.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také Adaptér Water Saver pro úsporu vody a další vodní filtry a filtrační vložky.

Informace o značce Zeus

ZEUS je dodavatelem vodních filtrů. Společnost ZEUS se zajímá o kvalitu vody. Nabízí vodní filtry, které zlepšují chuť i zápach vody.

KONTAKT: ZEUS Enterprise, s.r.o., Hlavní třída 155, 798 12 Kralice na Hané.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
11.07.2018

Vodní filtr Oasa budu objednávat znovu, voda chutná určitě lépe.

15.12.2014

S nádobovým vodním filtrem jsme spokojení. Voda nesmrdí po chloru. Určitě ho chceme do budoucna využívat.

03.12.2014

S nádobovým vodním filtrem Oasa jsem velice spokojen, voda není cítit chlorem a více chutná.

03.12.2014

S vodním filtrem jsem spokojena, voda je mnohem chutnější, používám teprve dva měsíce.

24.04.2014

Konvice + filtr Oasa je naprosto geniální! Skvělý produkt, mohu jen doporučit.

NAHORU